Çarşamba , 27 Ekim 2021
SONDAKİKA

KURUDERE’DE LOĞAR KAPAĞI KAZASI

Nurdağı Belediyesi tarafından yapılan altyapı ve yol yapım çalışmaları sonrasında ortada bırakılan Loğar kapağı kazaya neden oldu.

Kurudere Mahallesi Kurudere caddesinde bölge trafik denetleme istasyonundan  Halk sağlığı merkezine kadar olan caddede loğar kapağının yolun zemininden yüksek ve açıkta bırakılmış olması kazaya neden oldu.

Kale düğün salonuna doğru seyir halinde bulunan iki araç loğar kapağına çarpıp düşmemek için direksiyon kırınca karşı yönden gelen başka araca çarptılar. Olay yerine gelen trafik ekipleri tarafından kaza raporu tanzim edildi.

Kurudere mahallesi sakinleri yaklaşık 1 ay önce ilçe belediye başkanlığı tarafından yapılan toplantıda yol sorunlarını belediye başkanına ilettiklerini ve yolun yapılması için söz aldıklarını ancak yollarının henüz yapılmadığını söylediler.

Mahalle sakinleri yol sorunlarının çözümü için illa ölümlü kazaların mı yaşanması gerektiğini, insanlar ölmeden hizmetin gelmesini kimin neden engellemiş olduğunu anlamakta zorluk çektiklerini ifade ettiler.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*