Pazar , 17 Ekim 2021
SONDAKİKA

MEHMETÇİKLERE AK KAN

Ak Parti Nurdağı İlçe teşkılatı tarafından Afrin’de görev yapan Mehmetçiklere destek olmak için kan bağışı kampanyası düzenlendi.

Ak Parti Nurdağı ilçe teşkılatı tarafından Zeytin Dalı operasyonu kapsamında Afrin’de görev yapan Kahraman Mehmetçiklerimize destek olmak amacıyla Kan bağışı kampanyası yapıldı.

Ak Parti Nurdağı ilçe binasında yapılan Kanbağışı kampanyasına Nurdağı Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır, Ak Parti Nurdağı ilçe Başkanı Mehmet Bali, Kadın Kolları başkanı Nuray Ateş, Gençlik kolları Başkanı Emre Yiğit ile partili yöneticiler, bazı parti mensupları ve bazı Belediye çalışanları katıldılar.

Ak parti ilçe teşkilatı binasında Kızılay Kan merkezi Gaziantep şubesi ekipleri tarafından kurulan kan bağışlama standına Ak Parti Nurdağı İlçe başkanı Mehmet Bali, Nurdağı belediye başkanı Mehmet Yıldırır, Gençlik kolları başkanı Emre Yiğit, Kadın kolları başkanı Nuray Ateş ve tüm teşkilat üyeleri gerekli formu doldurarak kan bağışı yaptılar. Kan bağışı kampanyasında kampanyayı takip eden Gazetecilerde kan bağışında bulundular.

Nurdağı belediye başkanı Mehmet Yıldırır açıklamasında, “ Sağlıklı yaşamak isteyen her insanın senede en az bir veya iki kez kan vermesi gerek diye düşünüyorum. Ben sık sık kan bağışı yaparak kendimi daha rahat hissediyorum, sizlerde bu kampanyaya kan vererek destek olmanızı istiyorum.” dedi.
İlçe başkanı Mehmet Bali ise konuşmasında, “İlçe teşkilatı olarak bu kan bağış kampanyasını başlattık ve herkese teşekkür ederim Tüm teşkilatım gelerek bu kampanyaya destek verdiler. Bu destekler ve kampanyalar sık sık olacaktır. Teşkilat başkanı olarak bu kampanyaya destek veren, bizleri kırmayarak Teşkilat binasına kadar gelen herkese teşekkür ederiz. Zeytin dalı operasyonunda Afrinde görev yapan askerlerimize de başarılar diliyoruz.” dedi.

Kadın Kolları başkanı Nuray Ateş ise konuşmasında, “Zeytin dalı Operasyonunda görev yapan askerler bizim canımız, kanımız. Bu gün burada anne, abla olarak kan vermek onların yanlarında olmamızı fark ettirmektir. Allah onları korusun Dualarımız onlarla.”dedi.

 

 

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*