Salı , 21 Eylül 2021
SONDAKİKA

MİLLETVEKİLİ TAYYAR SINIRDA MEHMETÇİKLE MENEMEN YEDİ

AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Nurdağı Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır ile ile birlikte gittiği Afrin sınırında Mehmetçik ile birlikte menemen yedi.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar,İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural,Nurdağı Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır ile ile birlikte gittiği Afrin sınırında Mehmetçik ile birlikte menemen yedi.

ASKERLERE MORAL VERDİ

AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Nurdağı Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır ve İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural ile birlikte sınırda görev yapan eli tetikte top sesleri altında sınırı bekleyen Mehmetçiğe moral ziyaretinde bulundu.

NÖBET NOKTALARINA GİTTİ

Tayyar ve beraberindekiler, askerlerin yerde yaktığı ateşte pişirdiği menemeni afiyetle yedi. Afrin sınırının sıfır noktasında bulunan 3.ncü Hudut Gülbaba taburunda gerçekleşen ziyaretin ardından Tayyar, Şehit Er Kemal Yanık Hudut karakoluna geçti. Askerlerin nöbet ve kontrol noktalarını gezen Tayyar, nöbet noktalarından sınırın Afrin bölgesini termal kamaralarla izleyen askerlere moral vererek, “Rabbim Türk Ordusunu Muzaffer kılsın” temennisinde bulundu.

BAŞARI DİLEDİ

Tayyar ve Belediye Başkanları Mehmetçiğe Zeytin Dalı Harekatı’nda üstün başarılar dileyerek, 3.ncü Hudut Gülbaba sınır taburundan ayrıldı.

AW288256

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*