Salı , 7 Aralık 2021
SONDAKİKA

MOTOR KAZALARINA DİKKAT

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte ilçemizde kullanım sayısı artan Motorlar ile birlikte Motor kazaları da yaşanmaya başladı.

Nurdağı’nda havaların Isınması ve Yaz aylarının gelmesi ile birlikte ilçe genelinde Motorsiklet kullanımında ciddi artışlar yaşanmaya başladı. Motor kullanım sayısının artması ile birlikte de yaşanan Motor kazalarının sayılarında da artışlar yaşanıyor.

İlçeyi ikiye bölen ve Büyükşehir belediyesi tarafından yaptırılan Büyükşehir parkında vatandaşlar yaz ayları ile birlikte parka gidip çoluk çocukları ile oturup gezerken korkulu anlar yaşadıklarını ifade ederek, Kavşaklara arabalar çok hızlı giriyor. Motor kullanıcıları hiçbir kural ve kaideye uymadan sürat yapıyorlar. Biz bu tüm olup bitenlerden tedirgin oluyoruz.  Şeklinde konuşarak yetkililerden sorunlarına çözüm bulmalarını istediler.

Nurdağının en işlek caddesi konumunda olan Gaziler Caddesi ve Büyükşehir parkının kesişme noktasında bir Motor sürücüsü ve Otomobil sürücüsü kaza yaptı. Kazada Abbas Uçar (70) adlı bir vatandaş agır yaralı olarak Nurdağı Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*