Pazar , 17 Ekim 2021
SONDAKİKA

NURDAGI BAYRAMLAŞTI

Nurdağı Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığı tarafından ortaklaşa düzenlenen Bayramlaşma programına katılan Nurdağlı vatandaşlar protokol ile bayramlaştılar.

Nurdağı Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığı tarafından ortaklaşa organize edilen Bayramlaşma programı Belediye karşısındaki Çay bahçesinde yapıldı. Bayramlaşmaya Nurdağı Kaymakamı Lokman Düzgün, Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır, Belediye Başkan Yardımcısı Ekrem Şentürk, Meclis üyeleri Hasan Bal, Mustafa Gökkaya, Ak Parti Nurdağı İlçe Başkanı Mehmet Bali, Ziraat Odası Başkanı Kemal Belpınar, Ziraat Odası Genel Sekreteri Ali Göğebakan, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfı Müdürü Hakkı Güler, Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım, İlçe Müftüsü Yusuf Ağbayram, Bazı daire müdürleri, Mahalle ve köy muhtarları ile vatandaşlar katıldılar.

Bayramlaşma töreninde konuşan İlçe Kaymakamı Lokman Düzgün ve Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır katılımlarından dolayı vatandaşlara teşekkür ederek, bayramlarını kutladılar.

Daha sonra ilçe kaymakamı Lokman Düzgün konuşmak isteyen vatandaşlara mikrofon uzatılmasını sağladı. Bayramlaşmada konuşan Emekli İmam İdris Güngör konuşmasında; Halka Hizmetin hakka hizmet olduğunu ifade ederek, ilçeye hizmet yapan Kaymakam ve Belediye başkanına teşekkür ederek bayramlarını kutladı.

Ardından konuşan Bölgemizin tek Bayan muhtarı Medine Yıldız, İlçe kaymakamı ve Belediye başkanının birlikte uyum içerisinde çalışmalarının ilçe adına sevindirici ve umut verici olduğunu ifade ederek, birlikte ilçeye çok güzel hizmetler yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini söyleyerek törene katılanların bayramını kutladı.

CHP VE MHP BAYRAMDA YOKTU

Nurdağı Belediyesi ve Kaymakamlığı tarafından ortaklaşa düzenlenen Bayramlaşma programında Cumhuriyet Halk Partisi ve Milliyetçi Hareket partisi ilçe başkanlarının yada temsilcilerinin olmayışı ise gözlerden kaçmadı.

Bu iki partinin mensubu muhtarlar, daire müdürleri ve bayramlaşmaya katılanlar kendi partilerinin yöneticilerini aradılar ama bulamadılar. Temennimiz komşu ilçe İslahiye’deki gibi protokol bayramlaşmasında tüm siyasi partilerin ilçe başkanlarının da törenlere katılması ve kendi tabanlarındaki insanların boyunlarını bükük bırakmamasıdır.

İKİZLERDEN SUPRİZ

Nurdağında düzenlenen bayramlaşma etkinliğinin suprizi ise törene katılarak Kaymakam Lokman Düzgün ve Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır’ın bayramını kutlayan 6 yaşındaki ikiz kardeşler Halil İbrahim ve Mehmet Atılgan oldular.

Birbirlerine çok benzeyen ve aynı kıyafeti giyen ikizleri ayırmakta zorlanan kaymakam ve Başkan bir süre ikizlerle sohbet ederek ayrı ayrı bayram harçlığı verdiler.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*