Salı , 25 Ocak 2022
SONDAKİKA

NURDAĞI MEHMETÇİKLERE DUA ETTİ

Nurdağı’nda vatandaşlar, Afrin’de yürütülen Zeytin Dalı Harekatına manevi destekte bulunmak için Merkez Caminde okunan Fetih Süresi programına katılarak, Mehmetçiklerimize dua etti.

Nurdağı’nda vatandaşlar, Afrin’de yürütülen Zeytin Dalı Harekatına manevi destekte bulunmak için Merkez Caminde okunan Fetih Süresi programına katılarak, Mehmetçik dua etti.
Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Afrin’deki terör örgütü mensuplarına yönelik yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatının büyük zaferle sonuçlanması için vatandaşın manevi destekleri sürüyor.

Nurdağı Merkez Camisinde sabah namazı öncesinde görevli imamlar Ziya Bahar ve Ali Hoca tarafından Kuran-ı Kerim ve Fetih Sureleri okundu..
Namaz sonra ise ilçe müftüsü Yusuf AĞBAYRAM önce tarihten bazı alıntılar yaparak bu günleri vurgulayarak, “Zeytin Dalı” Harekatına katılan kahraman askerlerimiz için  Fetih duaları okudu ve Tüm cemaat ile birlikte Mehmetçiklerimize dualar edildi. Zeytin Dalı Harekatının önemini aktardı.
Programa, Nurdağı İlçe Kaymakamı Lokman Düzgün, Nurdağı Belediye Başkanı Mehmet Yıldırım, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Bali, İlçe Emniyet Müdürü Mahmut Astan, İlçe Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Yunus Bahar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım, Nurdağı Belediye Başkan Yardımcısı Ekrem Şentürk, AK Parti Belediye Meclis Üyelerinden Halil Köseoğlu, Hasan Aktaş, Mehmet Bahar, Şükrü Kurt  , Muhtarlardan Nurdağı Muhtarlar dernek başkanı Ali Göğebakan, Cevdet Mintaz , Yusuf Güneş, Yunus Asır ve çok sayıda Nurdağlı vatandaş katıldı.

Program sonrasında ise Nurdağı Belediyesi tarafından programa katılan vatandaşlara çorba ikram edildi.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*