Pazar , 17 Ekim 2021
SONDAKİKA

NURDAĞI MİLLET CAMİ DEVAM EDİYOR

Nurdağı Fatih Mahallesinde 3 bin metrekare alan üzerine yapımı devam eden Millet cami inşaatında yavaş yavaş sona yaklaşıldı.

Nurdağı Belediyesi öncülüğünde yapım çalışmaları hızlı bir şekilde devam eden ve Nurdağının en büyük camisi olacak olan Fatih Mahallesinde 3 bin metrekare alan üzerine inşa edilen Millet camisi inşaatında yavaş yavaş sona doğru yaklaşılırken caminin Kasım ayında hizmete açılması planlanıyor.

Nurdağı Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır ve Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, yapım çalışmaları hızlı bir şekilde devam eden ilçenin en büyük camisi olan Millet Cami inşaatını ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

Milletvekili Tayyar’a cami inşaatı hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır, caminin isminin “Millet” olacağını belirterek, bu yılın Kasım ayı sonunda hizmete açılmasını planladıklarını söyledi. Yıldırır, caminin hizmete açılmasıyla birlikte ilçenin son derece mimari ve estetik bir camiye kavuşacağını da sözlerine ekledi.
Milletvekili Tayyar ise caminin hayırlı olmasını dileyerek, bir an önce hizmeti girmesi için çalışmaların daha da hızlandırılmasını istedi.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*