Çarşamba , 27 Ekim 2021
SONDAKİKA

NURDAĞI TEMA SINIR TANIMIYOR

Nurdağı ilçesinde Tema Vakfı temsilciliğinin oluşturulması ve şube başkanlığına Nail Dayanç’ın getirilmesi sonrasında Tema vakfı ilçe genelindeki etkinliklerine devam ediyor.

Nurdağı Tema Vakfı Şube Başkanı Nail Dayanç ve gönüllü tema vakfı üyeleri Yeşil bir Nurdağı ve Yeşil bir çevre sloganı ile başlattıkları ağaç dikme kanpanyasında sınır tanımadan çalışmalarına devam ediyorlar.

Çocuk yaşta başlayan tema sevgisi okul bahçesine dikilen ağaçlarla büyüyüp gidiyor. Kendileri gibi bir fidan olan ağaçlar, çocukların nefesiyle ve zil sesiyle okullarının etrafını süsleyecek çocuklarla birlikte büyüyecek. Nurdağı TEMA Vakfı şube başkanı Nail Dayanç Bugün çocuklarla oluşturduğu fidan dikme projesi okul bahçesinde başladı önce Nurten Öztürk okul etrafı temizlendi Daha sonra da her çocuk birer tane fidan dikti, tema aşkı çocukların eğitim sevgisi ile coşup okulları sardı.

Nurdağı ilçesi Tema şube başkanı Nail Dayanç’ın Nurdağındaki okullardaki çalışmalarının ardından, tema Gönüllüleri ile yaptığı mücadele Nurdağı sınırlarını aşarak Gaziantep ilimizin birçok bölgesinde Yeni dikilen fidanlar ve birlikte çalışmalar ilçemizde en çok konuşulan gündem oldu. Eğitim camiasının küçükten büyüğe, öğrencisinden, öğretmenine, hizmetlisine tüm herkes temaya gönül vererek canla başla mücadele vererek ağaç fidanı diktiler.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*