Salı , 26 Ekim 2021
SONDAKİKA

NURDAGININ GURURU OLDU

Nurdağı İlçe müftülüğü tarafından açılan Yaz kuran kurslarına katılan Emir Utkan Gür Gaziantep il birincisi olarak Nurdağı’nın gururu oldu.

Nurdagında ilçe müftülüğü tarafından açılan yaz kuran kurslarında , Kuran-ı Kerim ve Dini Bilgiler eğitimi alan öğrenciler arasında Nurdağı ilçe müftülüğü tarafından düzenlenen “ Dini Bilgiler” yarışmasında Hacı Ahmet Cami Yaz kuran kursu öğrencisi Emir Utkan Gür önce Nurdağı birinci oldu.

İlçe birincilerinin katılımları ile Gaziantep İl müftülüğü tarafından Gaziantep’te düzenlenen “Dini Bilgiler” ilçeler arası yarışmasına Nurdağını temsilen katılan Hacı Ahmet Cami yaz kuran kursu öğrencisi Emir Utkan Gür  Gaziantep il birincisi oldu. İlçemizi temsilen yarışmalara katılan Gür’ün il birincisi olması ile ilçemizin adının Gaziantep şehir merkezinde bir başarıya daha imza atmasına vesile olan Gür ilçemizin gururu oldu.

İlçemizi Gaziantep il birincisi yapan Emir Utkan Gür’ün başarısını ödülsüz bırakmayan ilçe müftüsü Yusuf Ağbayram öğrencimizi ilçe müftülüğünde ağırlayarak kendisini tebrik edip bisiklet vererek ödüllendirdi. Temennimiz ilçemizi her alanda başarı ile temsil eden temsilcilerimizin unutulmaması ve desteklenmesidir.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*