Salı , 26 Ekim 2021
SONDAKİKA

ÖĞRENCİLER KAYMAKAM VE SAVCI BULUŞMASI

Nurdağında eğitimin kalitesinin yükselmesi, öğrencilerin meslek seçiminde yönlendirilmelerini sağlamak amacıyla organize edilen Öğrenciler ve Meslek erbabları buluşmaları devam ediyor.

Nurdağında ilçe genelindeki okullarda uygulanan “Öğrenciler ve Meslek Erbabları buluşmaları” devam ediyor.

Nurdağı Aslanlı Ortaokulundaki öğrencilerin hem eğitimde kalitenin yükseltilmesi hemde meslek seçiminde kendilerine rehberlik edilmesi amacıyla yapılan öğrenci ve meslek erbabları buluşmasının bu defaki konukları Nurdağı İlçe Kaymakamı Lokman Düzgün ve Nurdağı Cumhuriyet Savcısı Burak Balcı oldular.

Kaymakam ve Savcı Aslanlı ortaokulundaki öğrencilerle sohbet ederek onların geleceğe dair düşünce görüş ve önerilerini alıp, Nurdağında eğitim kalitesinin yükseltilmesi Nurdağının önce Gaziantep’te sonra Türkiye genelinde dereceler yapması için kendilerinin ellerinden gelen desteği sağlayacaklarının öğrencilerden de aynı fedakarlığı yapmalarını istediler.

Öğrencilere yapılacak olan Sınavlarda başarı dileklerinde bulunan Kaymakam Düzgün ve Savcı Balcı ilçemizin başarı sıralamasında iyi bir yerde olması için öğrencilerden söz aldılar. Daha sonra Okul idarecileri ve öğretmenlerine çalışkan, başarılı ve azimli öğrenciler yetiştirdikleri için ayrı ayrı teşekkür etti.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*