Cuma , 24 Eylül 2021
SONDAKİKA

ÖZDEMİR İDDİALI GELİYOR

Ak Parti Nurdağı Belediye Başkan aday adayı Atilla Özdemir 2019 yerel seçimlerine oldukça iddialı bir şekilde hazırlanıyor.

2019 yılında yapılacak olan Yerel seçimlerde Ak Partiden Nurdağı Belediye Başkan adayı olmayı düşünen ve bu doğrultuda seçim çalışmalarının startını veren Mali Müşavir Atilla Özdemir halkın her kesiminden insanların desteklerini alarak seçimlere hazırlanıyor.

Yıllardır İlçemizde Mali Müşavirlik yapan ve bunun yanında birçok sosyal ve kültürel etkinlikte görev alan Atilla Özdemir’in millet ile olan kaynaşması ve diyaloğu siyasi rakiplerinin korkulu rüyası haline gelirken, Özdemir ise yalnızca Allah Rızasını kazanmak ve Yıllardır İhmal edilen Nurdağına hizmet edebilmek amacıyla yola çıktığını söyledi.

Nurdağının Türkiye’nin en güzel yerlerinden birisi olduğunu ancak, gelen yerel yöneticiler tarafından hak ettiği hizmetleri alamadığını bundan dolayı da halktan gelen istekler doğrultusunda kendisinin halka hizmet etmek için göreve talip olduğunu söyledi.

Atilla Özdemir Kimdir?

Aslan Nurdağlı Olan Atilla Özdemir Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Mezunudur. Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesinde Formasyon eğitimi aldı. Gaziantep Hasan Kalyoncu Üniversitesinde Siyaset Bilimleri ve Uluslararası İlişkiler Yüksek Lisans Eğitimini tamamladı.

Mali Müşavirler odası Nurdağı temsilciliği, Nurdağspor klüp yöneticiliği, Çeşitli okullarda Okul aile birliği Başkanlığı ve yöneticiliği görevlerinde bulunan Özdemir aynı zamanda Ak parti’nin Nurdağı ilçe teşkılatının kurucularındandır.

1999 yılından Buyana Nurdağı ilçesinde Mali Müşavir olarak görev yapmakta olan Özdemir evli ve 4 Çocuk babasıdır.

 

 

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*