Pazartesi , 6 Aralık 2021
SONDAKİKA

ŞAMİL’LE YOLA DEVAM

Ak Parti 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Milletvekilliği Genel seçimleri ve Başkanlık seçimlerinde Şamil Tayyar ile yoluna devam etmeli.

Evet Şamil Tayyar ile benim belki dünyaya bakışlarımız farklı, siyasete bakış yönlerimiz farklıdır ama haklı olduğu konularda hakkını vermekte bir erdemdir. Onun için Ak Partiyi buradan uyarıyorum. Başarı istiyorsa bu bölgede Şamil Tayyar ile devam etmelidir.

Şamil Tayyar İslahiye ve Nurdağı bölgesinin Ak Parti bazındaki en güçlü Milletvekili olmasının yanında Gaziantep siyasetine’de ülke siyasetine de yön verebilen bir isim.

Neden Şamil Tayyar diye soracak olursanız bugüne kadar İslahiye ve Nurdağı arasında kopma noktasına gelen birlikteliği yeniden inşa ettiği için Şamil Tayyar. Gaziantep siyasetine hakim olan “Beyaz Antepliler’e” karşı dik duruş sergilediği için Şamil Tayyar.  Belediye Başkanı, Milletvekili, İlçe başkanları arasındaki kavgaları ortadan kaldırdığı için Şamil Tayyar. İslahiye ve Nurdağı bölgelerinin Merkezi hükümetten kendisine düşen Payı almaya devam etmesi için Şamil Tayyar. Yarım Kalan hizmetlerin tamamlanması için Şamil Tayyar.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*