Salı , 25 Ocak 2022
SONDAKİKA

ŞAMPİYON ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI ZİYARET

Nurdağı Kaymakamı Lokman DÜZGÜN Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa YILDIRIM  ile şampiyon öğrencileri kabul etti.

Nurten Öztürk Ortaokulu Minikler Hentbol Takımı ilçe birincisi olarak İle gitti. İldeki diğer ilçe birincileriyle yaptığı maçları da kazanıp İl Şampiyonu oldu. Mayıs Ayında Bölgede Gaziantep ilini temsil edecek.

İlçe Kaymakamı Lokman Düzgün Kaymakamlık toplantı salonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım, Nurten Öztürk orta okulu müdürü Murat İğdeş, Hentbol takımı antrenörü ve Beden eğitimi öğretmeni ile takımda yer alan 13 öğrenciyi kabul etti. Kabulde konuşan Nurdağı kaymakamı Lokman Düzgün elde edilen başarı ile gurur duyduklarını ifade ederek, başarıda emeği geçen herkese teşekkür etti. Daha sonra öğrencilerden bölge şampiyonluğu sözü alarak öğrencilere spor ayakkabısı hediye etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa yıldırım ise yaptığı konuşmada, okul ve ilçenin adını duyurdunuz, biz sizlerle gurur duyduk dedi. Ve başarıda emeği geçenleri tebrik etti.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*