Salı , 21 Eylül 2021
SONDAKİKA

ŞEHİT ASTSUBAY İBRAHİM TIRAŞ İLKOKULU ÖRNEK OLMAYA DEVAM EDİYOR

Nurdağın’da binasının yapımında buyana hep ilklere imza atan ve örnek olan okul şimdilerde ise elde ettiği başarılarla örnek olmaya devam ediyor.

Nurdağı ilçe Merkezinde bir süre lise, Orta okul ve İmam hatip ilkokulu olarak hizmet veren sonrasında ise Kendisinin yetiştirdiği öğrencisi Astsubay İbrahim Traş’ın şehit olması ile Şehit Astsubay İbrahim Tıraş ortaokulu olarak faaliyete başlayan okul eğitimdeki başarıları ile adından söz ettirmeye başladı.

Okulda Yıllarını eğitim Camiasına hizmete adamış, başarılı bir idareci Mehmet Kurt müdür olarak görev yapıyor. Okul müdürü Kurt ve ekibi çalışmaları ile birlikte kısa sürede okulun çehresini değiştirdi.

Okulda 7/24 Güvenlik kamare Sistemi, Alarm sistemi, Yangın Söndürme sistemi, Akıllı Tahta sistemi ile ilçedeki diğer birçok okuldan ayrı bir şekilde kendisini hissettiriyor.

2016-2017 eğitim öğretimde mezun olan minik öğrenciler keplerini havaya fırlatırken bu başarının mutluluğunu aileleri gibi bildikleri öğretmenleri ile birlikte paylaşıyorlardı.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*