Pazar , 17 Ekim 2021
SONDAKİKA

ŞENTÜRK GÜVEN TAZELEDİ

Nurdağı Esnaf ve Sanatkarlar  Şöforler ve Otomobilciler odası Başkanı Mehmet Şentürk  görevine 5. Kez seçilerek güven tazeledi.

Nurdağı Esnaf ve Sanatkarlar  Şöforler ve Otomobilciler odası Başkanlığı seçimleri 21/02/2018 tarihinde Çarşamba günü yeterli çoğunluk sağlanamaması dolayısıyla 28 Şubat 2018 tarihinde Çarşamba günü Vali Lütfullah BİLGİN Kapalı Spor Salonunda yapıldı.

Kongrede Mevcut Başkan Mehmet Şentürk ve yeni Başkan adayı Mehmet Akar Başkanlık için yarıştılar.

Divanın oluşması, Saygı duruşu ve istiklal Marşının ardından yapılan konuşmalardan sonra seçimlere geçildi.

Her iki adayında iddialı konuşmalarından sonra geçilen seçimlerde 585 üye oy kullandı. Yapılan seçimler sonrasında 18 oy geçersiz sayılırken, Mevcut Başkan Mehmet Şentürk 337, diğer başkan adayı Mehmet Akar ise 230 oy aldılar.

Nurdağı Esnaf ve Sanatkarlar  Şöforler ve Otomobilciler odası Başkanı Mehmet Şentürk  rakibine yüz’ün üzerinde fark atarak 5. Kez yeniden başkanlığa seçilerek güven tazeledi.

Nurdağı Esnaf ve Sanatkarlar  Şöforler ve Otomobilciler odası Başkanlığına Mehmet Şentürk seçilirken, Ahmet Anar, Halil Cihangir, Yusuf Yüksel, Hacı Özkaya, Ali Akıncıoğlu, Ali Şenol Yönetim kurulu asil üyeliklerine, Şıh Mehmet Taş, Hamit Durmuşlar, Şayip Bahar, Hasan Karaburç, Ali Koyuncu, Mustafa Çelik, Abdullah Ölçücü yönetim kurulu yedek üyeliklerine, Yunus Kaya, Metin Çoşgun, Ahmet Karaman Denetim kurulu Asil üyeliklerine, Hamza Altun, Ali Demir, Ali Öz denetim kurulu yedek üyeliklerine seçildiler.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*