Pazar , 17 Ekim 2021
SONDAKİKA

ŞENTÜRK MAHALLE TEMSİLCİLERİYLE BULUŞTU

Milliyetçi Hareket partisi Gaziantep İl Başkan Yardımcısı Ökkeş Şentürk il merkezinde Şehitkamil ve Şahinbeydeki mahalle temsilcileriyle bir araya geldi.

Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep Teşkılatlardan sorumlu il Başkan yardımcısı Ökkeş Şentürk önce Gaziantep Şahinbey’de bulunan mahalle temsilcileriyle daha sonra ise Şehitkamil mahalle temsil buluştu.

MHP Gaziantep il Başkan yardımcısı Şentürk ‘ün mahalle temsilcileriyle buluşma toplantılarına MHP Şehitkamil ve Şahinbey ilçe teşkılatı yöneticileri de katıldılar.

Gaziantep’te Milliyetçi haraket partisini hak ettiği yere taşımaya kararlı olduklarını söyleyen İl başkan yardımcısı Ökkeş Şentürk, bu doğrultuda çalışmalarına hız verdiklerini bunun ilk etabında ise mahalle temsilcileri ile bir araya geldiklerini bu toplantılarda mahalle temsilcileri ile fikir alışverişinde bulunduklarını, yeniden başlamış oldukları üye kayıt çalışmaları hakkında değerlendirmeler yaptıklarını,  toplantılarda kendilerine göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı Şehitkamil ve Şahinbey ilçe teşkılatlarına ve mahalle temsilcilerine teşekkür ettiğini söyledi.

ÜLKÜCÜLÜK MHP’DE OLUR

MHP Gaziantep İl Başkan yardımcısı Ökkeş Şentürk ülkücü hareketin başbuğu Alparslan Türkeş’in yıllar önce ülkücülüğün nerde olacağını çok açık bir şekilde ifade ettiğini ve “Ülkücülük MHP’de olur” sözü ile tartışmalara nokta koyduğunu ifade etti.

Ülkücülüğün MHP’de olacağını Başbuğun sözü ile ifade eden MHP Gaziantep İl Başkan Yardımcısı Ökkeş Şentürk, onun için ülkücüyüm diyen herkesi MHP çatısı altında birleşmeye davet ediyoruz. Gelin hep birlikte el ele vererek partimizi hak ettiği yere taşıyalım şeklinde konuştu.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*