Pazartesi , 6 Aralık 2021
SONDAKİKA

SEVİLEN AVUKAT DURDU ADAYLIK MÜRAACATINI YAPTI

İslahiye ve Nurdağı Bölgesi ile Gaziantep kent merkezinin yakından tanıdığı ve sevdiği isim olan Av.Abdullah Durdu Ak partiden Gaziantep Milletvekili adayı olmak için müraacatını yaptı.

Milli Selamat Partisi, Milli Nizam Partisi, Refah Partisi, Fazilet partisi, saadet partisi ve Ak Partinin kuruluş aşamalarında hep görev alan ilçe başkanlığı, milletvekili adaylığı ve en son Ak Partiden 2 dönem Gaziantep Milletvekili olan Mahmut Durdu’nun oğlu Gaziantep Siyasi kamuoyunun, İslahiye ve Nurdağı bölgelerinin yakından tanıdığı ve sevdiği bir isim olan Av.Abdullah Durdu Ak Partiden Gaziantep milletvekili adayı olmak için aday adaylık müraacatında bulundu.

İslahiye’de Şıhlar nahiyesi olarak bilenen bölgeyi temsil kabiliyetinin yanında yıllardır Gaziantep’te avukatlık yapan ve Ak parti Gaziantep il teşkılatında çeşitli görevlerde bulunan Abdullah Durdu’nun adaylık başvurusunda bulunması sevenlerini heyacanlandırdı.

Ak Parti Genel merkezi ile güçlü bağları olan Av. Abdullah Durdu’nun 24 haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Milletvekilliği genel seçimlerinde güçlü bir isim olduğu ifade ediliyor.

 

 

 

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*