Salı , 26 Ekim 2021
SONDAKİKA

ŞİRVAN YASAK AŞK KURBANI MI?

Nurdağın’da 13 Ağustos’ta öldürülen 5 yaşındaki Minik Şirvan’ın  babasının yaşadığı yasak aşk yüzünden, kadının akrabaları tarafından yanlışlıkla mı öldürüldü?

Nurdağında 13 Ağustos’ta öldürülen 5 yaşındaki minik Şirvan’ın katil zanlılarını canlı yayında ortaya çıktı. Babasının yasak aşk yaşadığı kadının akrabaları, onları vurmak isterken yanlışlıkla Şirvan’ı öldürmüş.

13 Ağustos’ta öldürülen 5 yaşındaki minik  Şirvan’ın katil zanlılarını Kaybolan Çiçekler ortaya çıkardı.

DEDE İTİRAF ETTİ

Kaybolan Çiçekler programına canlı telefon bağlantısıyla katılan Dede Halil Toga, 5 yaşındaki öksüz torunu  Şirvan’ın katil zanlılarının isimlerini canlı yayında açıkladı. Halil Toga,  Şirvan’ın oğlu Yusuf’un 37 gün önce kaçırdığı Şahizer’in akrabaları tarafından öldürüldüğünü söyledi.

ŞİRVAN, YASAK AŞK KURBANI

Baba Yusuf Bağlamacı 37 gün önce Şahizer’i kaçırdı ve birlikte yaşamaya başladı. Şahizer Hanım, eski kocasının vefatının ardından, kayınbiraderinin tacizine uğradı ve onu öldürdü. Cinayet ve hırsızlıktan sabıkası olan Şahizer O. açık ceza evinden firar ettikten sonra Yusuf Bey ile birlikte yaşamaya başladı. Şahizer O’nun akrabaları da bu kaçırılma olayının ardından Yusuf Bağlamacı’dan intikam almak istediler. Şahizer Hanım’ın akrabaları  Şirvan ve Yusuf’un yaşadığı çadırın bulunduğu yere giderek pusu kurdu.

PARDON! YANLIŞ KİŞİYİ ÖLDÜRMÜŞÜZ

Yusuf veya Şahizer’i hedef alan katiller, ateş etti. Ancak o kurşun, hiçbir şeyden habersiz masum  Şirvan’ı hedef aldı.  Şirvan’ı öldüren katilin babası Hala Kiraz’ı arayarak özür diledi. Katillerin babası hedefin  Şirvan olmadığını asıl hedefin Yusuf veya kardeşi olduğunu söyledi. Bu itirafın ardından baba Yusuf, stüdyoda fenalık geçirerek bayıldı.

POLİS STÜDYOYA GELDİ

Yayını takip eden  İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı itirafları ihbar kabul etti.  Şirvan’ın amcası, babası ve yengesini ifadelerini almak üzere emniyet güçlerini Kaybolan Çiçekler stüdyosuna gönderdi. Aynı zamanda  Gaziantep  Jandarma Komutanlığı canlı yayında isimleri açıklanan zanlıların bulunması için soruşturma başlattı.

BABA VE AMCA SAKLADI

Baba Yusuf Bağlamacı ve abisi Tekin Bağlamacı, cinayeti kimin işlediğini bilmesine rağmen jandarmaya bu bilgiyi vermedi. İki kardeş Kaybolan Çiçekler programında da bugüne kadar bu bilgiyi saklamıştı. Kaybolan Çiçekler ekibinin araştırmasıyla ortaya çıkan bu gerçeğin ardından stüdyoda büyük şok yaşandı.

 

 

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*