Cuma , 24 Eylül 2021
SONDAKİKA

TAYYAR REFARANDUM İÇİN YOLLARDA

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar 16 Nisan’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı sistemi ile ilgili refarandum için yollara düşerek çalışmalarına başladı.

16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı halk oylamasında Türkiye genelinin ve Gaziantep ortalamasının  üzerinde bir oy alarak Ankara’ya eli güçlü gitmek isteyen Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Ak Parti Nurdağı ve İslahiye seçim bürolarının açılışının ardından değerlendirmelerde bulunmak ve seçim çalışmalarına devam etmek üzere Nurdağına gelerek çalışmalara başladı.

Nurdağı Seçim Burosunda Ak Parti Nurdağı İlçe Başkanı Mehmet Bali ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır, Başkan Yardımcısı Ekrem Şentürk ve Belediye Meclis üyeleri, Ak Parti Nujrdağı Kadın kolları ve Gençlik kolları Başkan ve yöneticileri ile birlikte seçim çalışmaları hakkında bir değerlendirme yaptı.

Parti Teşkılatı Yöneticileri ve Belediye yöneticilerine 16 Nisan ‘da kadar durmak yok yola devam diyen Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, seçim süreci boyunca gidilmedik mahalle ve köy, kapısı çalınmadık ev bırakmayın. Vatandaşlarımıza ulaşın ve Cumhurbaşkanlığı seçim sistemini anlatın. Halkımızın bu konudaki desteğini alın talimatını verdi.

COŞKUN AİLESİNE ZİYARET

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar daha sonra ilçemizin önde gelen ailelerinden coşkun ailesini ziyaret ederek burada aile üyeleriyle birlikte yemek yediler.

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar ve beraberindeki ak parti heyetini aile adına MHP Nurdağı eski ilçe başkanı ve Belediye Başkan adayı Hacı Coşkun ve aile üyeleri karşıladılar.

Yemek sonrasında bir süre sohbet eden Vekil Tayyar ,ve Coşkun ailesi 16 Nisanda yapılacak olan Refarandum seçimlerinde kararlarının EVET olacağını ifade ettiler. Daha sonra Hacı Coşkun misafirlerini ugurladı.

COŞKUN AKP’YE Mİ GEÇİYOR

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar ve İlçe teşkilatının Coşkun ailesini ziyaret etmesi ve burada MHP Nurdağı ilçe teşkilatı eski başkanı ve Nurdağı eski Belediye başkan adayı Hacı coşkun ile görüşmesi kamuoyunda Hacı Coşkun’un AKP’ye geçeceğinin işaretleri olarak değerlendirildi.

Nurdağ’lı vatandaşlar Yıllardır MHP Nurdağı ilçe teşkılatında aktif olarak çalışan ve son mahalli seçimlerde MHP’den Nurdağı Belediye Başkan adayı olarak rekor düzeyde oy alan Hacı Coşkun ve yönetiminin MHP Gaziantep il başkanlığı tarafından fes edilmesi ve sonrasında MHP Nurdağı ilçe başkanlığı görevinin eski ak partili Belediye Başkanı Orhan Yılmaz’a verilmesinin ardından Hacı Coşkun ve Şamil Tayyar buluşmasının daha anlamlı hale geldiğini ve bu buluşman ın Coşkun ailesinin Ak Partiye katılması ile son bulacağına inandıklarını söylediler.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*