Çarşamba , 27 Ekim 2021
SONDAKİKA

TÜRKİYE ŞAMPİYONU ŞAHİNBEY’DEN

Amatör spor dallarına yatırımlar yapan Şahinbey Belediyesi Yaptığı yatırımların karşılığını madalyalarla alıyor. Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü adına mindere çıkan tekvandocu Seydi Vakkas Dağdelen Liseler arası müsabakalarda Türkiye 1.’ncisi olarak Gaziantep’in gururu oldu.

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü, başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor. Tüm spor dallarında olduğu gibi yine tekvando kategorisinde de şampiyonluğu elden bırakmıyor.Türkiye Tekvando Federasyonun 2017 yılı faaliyet programında yer alan 12-14 Nisan 2017 tarihlerinde Adana’da yapılan okullar arası liseler Final Türkiye şampiyonasında Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübüsporcusu SeydiVakkas Dağdelen 63 kilo da birinci olarak Türkiye Şampiyonu oldu.

BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Tekvando sporuna ilgi her geçen gün artıyor. Özellikle gençlerimizin spora olan ilgisi ve elde ettikleri başarılar hepimizi mutlu ediyor. Madalya alan Tekvando sporcularımızı ve Antrenörümüzü kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

SPORCULARIMIZI KUTLUYORUM

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Cuma Güzel, “Taekwondocularmızı ve Antrenörümüz Fatih Bidar’ı kazandıkları önemli başarılardan ve mücadelelerinden dolayı kutluyor, emekleri için çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*