Pazartesi , 6 Aralık 2021
SONDAKİKA

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK AİLESİNİN TEMSİLCİSİ AK PARTİDE

Türkiye’nin en büyük ailesi olan Çiftçi ailesinin en büyük kuruluşu Tarım Kredi kooperatiflerinin Gaziantep Bölge Müdürü Mehmet Aksoy’un Ak Partiden Gaziantep Milletvekilliği aday adaylığı için müracat edeceği ifade ediliyor.

Yıllarca Tarım Kredi kooperatiflerinde çeşitli görevlerde bulunan ve en son Tarım Kredi Kooperatifleri Gaziantep Bölge müdürlüğü görevini başarılı bir şekilde sürdüren Gaziantep Halkının yakından tanıdığı ve sevdiği bir isim olan Mehmet Aksoy’un Ak Partiden Gaziantep milletvekili aday adaylığı için yarın müraacatta bulunacağı gazetemize gelen bilgiler arasında.

BASKILARA DAHA FAZLA DAYANAMADI

Yıllardır görev yaptığı Tarım Kredi kooperatiflerinde hep sahada olan ve çiftçilerin abisi, kardeşi olarak yakından tanınıp sevilen isim olan Tarım Kredi kooperatifleri Gaziantep Bölge müdürü Mehmet Aksoy uzun zamandır  Müdürüm milletvekili adayı ol, bizi mecliste temsil et baskılarına daha fazla dayanamayarak sonunda Ak Partiden Gaziantep Milletvekili aday adayı olmaya karar verdi.

CUMHUR İTTİFAKINA EN UYGUN İSİM

Gaziantep’li siyasi gözlemciler Tarım Kredi kooperatifleri Gaziantep Bölge müdürü Mehmet Aksoy’un “Cumhur İttifakı” ruhuna en uygun isim olduğunu söyleyerek, Mehmet bey gençlik yıllarını Milliyetçi Hareket partisinde ve ülkü ocaklarında geçirmiş, Ak Partinin kurulması ile birlikte Ak Parti saflarına katılmış, her iki kesiminde yakından tanıdığı, bildiği sevdiği bir kişi.

Gece gündüz demeksizin her kesimden insanın kolayca kendisine ulaşabilmesi, bölgenin sorunlarına vakıf olması, Hem Ak Parti Camiasında hemde Ülkücü camiada sevilen bir isim olması dolayısıyla Cumhur ittifakının ruhuna en uygun isim Sayın Mehmet Aksoy’dur  şeklinde görüş beyan ettiler.

15 TEMMUZ’UN EN GÖZDE İSMİ

Ülkemiz 15 Temmuzda hain darbe girişimi ile karşı karşıya kaldığında daha haberi ilk duyar duymaz birçok kişinin ne olacak korku ve endişesine rağmen o eline bayrağını alarak meydanlara çıkan,devletinin, milletinin ve Reis’in yanında dimdik durabilen Yağız bir Anadolu delikanlısı.

15 Temmuz nöbetleri devam ederken birçok kurum ve kuruluştaki insanlar iş ve aş korkusu yaşarken O Gerek kendi imkanları, gerekse de kurum imkanları ile meydanları dolduran coşkulu kalabalıkla birlikte nöbet tutarken, vatandaşların iaşe ve yemek ihtiyaçlarını karşılayan bir vatan sevdalısı.

HALKTAN BİRİ HALKIN SESİ

Ak Parti Gaziantep Milletvekili aday adayı Tarım Kredi Kooperatifi Gaziantep bölge Müdürü Mehmet Aksoy, Halktan biri halkın sesi.

Aksoy, Eli Nasırlı İşçilerin, Tarlada Çapa yapan Anaların, Sanayideki Ustaların, Çarşıdaki Esnafın, Kamu’daki Memurun, İşçinin, Emekçinin, Köylünün, Şehirlinin  Meclis’te gür sesi olacak bir kişidir.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*