Pazar , 17 Ekim 2021
SONDAKİKA

ÜLKEMİZİN VE ŞAHİNBEY’İN GURURU OLACAK

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübüsporcularından SeydiVakkas Dağdelen, 10 – 14 Şubat  2018 tarihinde İstanbul’da yapılacak olan5. Uluslararası Türkiye Açık Tekvando Turnuvası’nda Milli Takım arması altında madalya kazanmak için mücadele edecek.

Geçtiğimiz günler içerisinde 10 – 14 Ocak 2018 tarihleri arasında Antalya’da yapılan Gençler Türkiye Tekvando Şampiyonası’nda kulübümüz Sporcusu SeydiVakkas Dağdelen 68 kg da Türkiye 2.si olarak göğsümüzü kabartmıştı. Başarılı sporcu elde ettiği derece sonrasında Milli Takım kadrosuna alındı ve 10 – 14 Şubat  2018 tarihindeİstanbul’da yapılacak olan 5. Uluslararası Türkiye Açık Tekvando Turnuvası’nda mücadele edeceği açıklandı.

GURUR KAYNAĞIMIZ

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Cuma Güzel, sporcunun elde ettiği başarıdan gurur duyduklarını belirterek, “SeydiVakkas bizim eski sporcumuz ve kendisini yakından takip ediyoruz. Alınan başarı sadece kulüp için değil diğer arkadaşlarını teşvik anlamında da büyük önem taşıyor. Başarı geldiğinde diğer sporcularda başarılı sporcuyu örnek alıyorlar. Sporcumuzun aldığı başarı sadece Şahinbey için değil Gaziantep için bir guru kaynağıdır. Bu seviyeye gelmesinde emeği geçen Antrenör Fatih Bindar ve ailesine teşekkür ediyorum” dedi.

ÜLKEMİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİM

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor KulübüTekvando AntrenörüM. Fatih Bidar ile birlikte,Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulüp Başkanı Cuma Güzel’i ziyaret eden SeydiVakkas Dağdelen başarı sözü vererek, “Şampiyonaya antrenörümle birlikte çok iyi hazırlandım. 5. Uluslararası Türkiye Açık Tekvando Turnuvası’nda hem kulübümü, hem de ülkemi en iyi şekilde temsil edeceğim. Bu günlere gelmemde bende emeği olan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na,,Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulüp Başkanı Cuma Güzel’e ve  AntrenörümM. Fatih Bidar’a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*