Çarşamba , 27 Ekim 2021
SONDAKİKA

ÜLKÜDAŞLARIMA HİZMETE TALİBİM

MHP Nurdağı İlçe Başkan adayı Bünyamın Tek 26 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan MHP Nurdağı ilçe başkanlığı seçimlerinde ülkücülerin hizmetine talip olduğunu söyledi.

Yıllarını Ülkücü camiaya hizmet etmek için harcamış, Ülkü ocaklarında ve Milliyetçi hareket partisinin çeşitli organlarında görev yapmış Nurdağı halkının yakından tanıdığı ve sevdiği işadamı Bünyamin Tek 26 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan MHP Nurdağı ilçe kongresinde ilçe başkanlığına aday olduğunu söyledi.

MHP Nurdağı ilçe başkan adayı Bünyamin Tek siyasetin halka hizmet etme kurumu olduğunu ifade ederek, Ben yıllarını bu camiaya hizmet etmek  için harcamış, ülkücü camianın içerisinden gelen birisi olarak 26 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan ilçe başkanlığı seçimlerinde ülküdaşlarımın hizmetine talip olmak için yola çıktım.

Allah’ın izni ülküdaşlarımın destekleri ile başaracağımıza olan inancım tamdır. Milliyetçi hareket partisi derleme toplama bir parti değildir. 45 yıllık şanlı geçmişi olan kutsal bir davanın partisidir ve bizlerde bu kutsal davanın neferleri olarak bayrağı daha yükseklere taşımak azim kararlılık ve inancı ile yola çıktık. Ben ülkücü kardeşlerime, ağabeylerime, ablalarıma ve bu davanın geçmişte yükünü omuzlayan ak saçlı büyüklerime inanıyor ve güveniyorum.

MHP Gaziantep İl başkanlığı Nurdağı ilçe teşkılatının yeniden görevlendirilmesi sırasında MHP ile alakası olmayan daha düne kadar Ak partinin belediye başkanı olan ve Son mahalli seçimlerde Saadet partisinden Belediye başkan adayı olarak MHP Belediye Başkan adayı Hacı Coşkun’a seçim kaybettiren kişiyi MHP ilçe başkanlığı görevine atamıştır. Şuan MHP ilçe başkanlığı koltuğunda oturan ve ile uzaktan yakından ilgili olmayan bu şahıs göreve atandığı günden buyana Hala partiye bir ilçe binası dahi tutmamış, partinin mührünü adeta cebinde taşıyarak siyaset yapmaktadır. Hem Nurdağında hem Türkiye’de iktidara talip olan ve Geçmişte Belediye başkanlığı kazanan, sonrasında ise ikinci parti olan MHP’nin Nurdağında düşürüldüğü bu içler acısı durum benim ve arkadaşlarımın vijdanlarını kanatmış, bizler ülkücüler olarak MHP’yi Nurdağında yeniden iktidara taşımak için yola çıktık. Belki il teşkılatı hata yapıp birilerini tepeden ilçe başkanı yapabilir, ama bu teşkılatın asli unsuru olan ülkücüler yapılan bu hatayı, yanlışı ilçe kongresinde onaylamayarak mührü asıl sahiplerine ülkücü kadrolara teslim edeceklerdir. Buna yürekten inanıyorum şeklinde konuştu.

Bünyamin Tek Kimdir?

Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan Tek 1999 yılından beri Nurdağında Esnaflık yapmaktadır. Şuan İletişim sektöründe faaliyet gösteren Tek iletişim’in sahibidir.

Çocuk denecek yaşta Ülkücü camia ile tanışan ve o günden buyana camianın içerisinde yer alan Tek MHP İslahiye ilçe teşkılatında da bir dönem görev yapmıştır.

Evli ve 4 Çocuk babası olan Tek iyi derecede İngilizce bilmektedir. Kendisini adamın adamı değil, davanın adamı olarak ifade edecek kadar iyi bir dava adamıdır.

 

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*