Salı , 7 Aralık 2021
SONDAKİKA

VALİ GÜL’DEN ÖKSÜZ VE YETİMLERE MEKTUP

Gaziantep Valisi Davut Gül, Nurdağında çeşitli okullarda eğitim gören Öksüz ve yetim çocuklara mektup yazdı.

Gaziantep Valisi Davut Gül, Nurdağı ilçe genelinde çeşitli okullarda eğitim ve öğretim gören 148 öksüz ve yetim çocuğa mektup  yazdı.

Gaziantep Valisi Davut Gül Tarafından kaleme alınan mektuplar ilçemizdeki öksüz ve yetim çocuklara ulaşırken, Vali Mektubunda, Mübarek Ramazan ayının yaklaştığını ve Ramazan Bayramının geleceğini bu mübarek günde dileyecekleri üç dileklerinden birisinin Gaziantep Valiliği ve Nurdağı Kaymakamlığı tarafından gerçekleştirileceğini ifade ederek başladığı mektubunda, Hiçbir şeyin hayatta olmayan sevdiklerinizin yerini dolduramayacağını biliyor, sevdiklerinizin ve bizim tek isteğimizin sizlerin vatana-millete, hayırlı evlatlar olarak yetişmesi olduğunu bilmenizi istiyoruz. Milletimize ve devletimize emanet olduğunuzu unutmuyor, bu vesileyle Ramazan Bayramı’nızı tebrik ediyor, gözlerinizden öpüyorum.” ifadeleri de yer aldı.

Gaziantep Valisi Davut Gül’den mektup alan öğrenciler mektubu okuyunca hüzün ve gururu birlikte yaşarken, kendileri de en kısa sürede Vali amcalarına mektup yazacaklarını söylediler.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*