Cuma , 24 Eylül 2021
SONDAKİKA

YILDIRIM ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Yıllarını Ülkücü camiaya hizmet etmek için vakfetmiş, Ülkü ocaklarının her kademesinin ardından Parti teşkılatlarında çeşitli görevlerde bulunmuş olan Bekir Yıldırım MHP Şehitkamil ilçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Yıllarca Ülkücü camiaya hizmet eden, ülkücü camianın her kademesinde görev yapan, Ülkü Ocakların Gaziantep eski il Başkan yardımcısı ve MHP Şehitkamil eski yöneticilerinden olan Bekir Yıldırım 19 Mart 2017 tarihinde yapılacak olan MHP Şehitkamil ilçe başkanlığı seçimlerinde ilçe başkanlığı görevine talip olduğunu söyledi.

Milliyetçi Hareket partisinin Gaziantep’te hak ettiği yere gelmesi için gece gündüz demeksizin çalışan, ülkücü camianın yakından tanıdığı ve sevdiği Bekir Yıldırım, Ülkücü camianın  tabanından gelen aday ol, Başkanımız ol baskılarına daha fazla dayanamayarak MHP Şehitkamil ilçe başkanlığı görevine adaylığını açıkladı.

ÇEYREK ASIRLIK ÇINAR

1970 yılında Gaziantep’te doğan Bekir Yıldırım, Daha çocukluk yıllarında Ülkü ocakları ile tanıştı. Yıllarca ocak teşkılatında özverili çalışmalarda bulunduktan sonra 1990 Yılında Şehitkamil Ülkü ocakları yöneticiliği ile aktif siyasetle tanıştı. Daha sonra sırasıyla Milliyetçi Hareket Partisi Şehitkamil İlçe Yöneticiliği, Gaziantep Ülkü ocakları il başkan yardımcılığı görevlerinde bulundu.

25 Yıldır gece gündüz demeksizin ülkücülerin hizmetinde ve ülkücü camianın emrinde olan Bekir Yıldırım, ne zaman nerede kendisine ihtiyaç hissedilse orada yer almasını bilenlerden birisi.

ÜÇ HİLALİ DALGALANDIRACAĞIZ

Yıllardır ülkücü camiaya bir nefer olarak hizmet ettiğini söyleyen MHP Şehitkamil ilçe başkan adayı Bekir Yıldırım , Allah ömür verdiği sürece de bu kutla davamıza hizmet etmeye, ülküdaşlarımızla el ele kol kola, omuz omuza MHP’yi iktidara taşımaya, üç hilalli bayrağı dalgalandırmaya kararlıyım.

Ülküdaşlarımın aday olmam yolundaki destek ve telkinleri, büyüklerimizin dualarıyla çıktığımız bu kutsal yoldaki tek amacımız Milliyetçi Haraket partisini Gaziantep’te hak ettiği yere getirmektir. Şehitkamil’e Şehitkamilli’ye, Gaziantep’e Gaziantepliye, Ülkücülere ve Ülkücü Teşkılata hizmet etmek benim için şereftir,Namustur, Onurdur.

MHP Şehitkamil ilçe başkan adayı Bekir Yıldırım , Allahın izni deleğelerimizin destekleri ile MHP Şehitkamil ilçe başkanlığı görevine seçildiğimizde MHP’yi şehitkamil’de birinci parti yapmak boynumuzun borcudur. Ülkücü iradeyi iktidara taşımak en kutsal görevimizdir. Bunun için yapacağımız ilk işimiz yıllarını bu camiaya hizmet etmeye adamış, ancak bir şekilde kırılmış, küstürülmüş, partiden uzaklaştırılmış ne kadar ülküdaşımız varsa önce onlarla sonrada Şehitkamil halkıyla kucaklaşarak birlik ve beraberlik içerisinde MHP’yi iktidara taşıyacağız. “dedi.

BAŞBUĞUN İZİNDE, LİDERİN EMRİNDEYİZ

MHP Şehitkamil ilçe başkan adayı Bekir Yıldırım ülkü ocaklarında yetiştiğini ve aldığı ülkücü terbiye ile bu yola çıktıklarını ifade ederek, ben ve arkadaşlarım bu adaylık açıklamamız ile ülkü ocaklarından yetişen Bozkurtların partinin  her kademesinde görev alma ve aldıkları görevi layıkıyla yerine getirebilme özelliklerini herkese bir kez daha göstermiş olacaktır. Dedi.

MHP Şehitkamil ilçe başkan adayı Bekir Yıldırım, Başbuğun izinde, Lider Devlet Bahçeli beyin emrinde olduklarını belirterek, yapılacak olan referandum sürecinde evet oyu vereceklerinin de altını çizdi.

MHP Şehitkamil ilçe başkan adayı Bekir Yıldırım yapılacak olan ilçe kongresinin vatanımıza, milletimize ve partimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum dedi.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*