Çarşamba , 27 Ekim 2021
SONDAKİKA

YILDIRIM DYK KURSLARINI GEZDİ

Nurdağı İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım ilçe genelinde eğitimin kalitesinin yükseltilmesi ve başarının arttırılmasına yönelik çalışmalarına devam ediyor.

Nurdağı İlçe genelinde Milli Eğitime bağlı 5 okulda açılan Destekleme ve Yerleştirme kurslarını (DYK) ziyaret eden Nurdagı ilçe Milli Eğitim müdürü Musa Yıldırım, burada kurslara katılan öğrenciler ve kurslarda görevli öğretmenler ile sohbet etti. Sohbette öğrencilerden ve öğretmenlerden kurs hakkındaki görüşlerini alan İlçe Milli Eğitim müdürü Musa Yıldırım daha sonra kurslara katılan öğrencilerin aileleri ile görüşerek kurslar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Nurdağı İlçe Milli eğitim müdürü Musa Yıldırım daha sonra kurslar ile ilgili yaptığı değerlendirmesinde; “atalarımız erken kalkan yol alır” demişler bizde Nurdağında eğitimde daha ciddi bir yol almak başarı çıtamızı yükseltmek, ilçemizin eğitim kalitesini yükseltmek için gece gündüz demeksizin çalışmalarımıza devam ediyoruz. İşte bu kurslar da bizim gelecek yıl yapılacak olan Teoğ sınavlarına girecek öğrencilerimizin bir yıl önceden kendilerini hazırlamaları için yaratmış olduğumuz güzel bir fırsat. Ben bu kurslara katılan öğrencilerimizin gelecek yıl yapılacak olan sınavlarda daha ciddi başarı elde edeceklerine inanıyorum ve bu kurslarda emeği geçen öğretmenlerimize, öğrenci velilerimize ve yaz tatiline rağmen kurslara yoğun katılım yapan öğrencilerimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*