Pazar , 17 Ekim 2021
SONDAKİKA

YILDIRIM RESMİ MÜRAACATINI YAPTI

Ak Parti Nurdağı Belediye Başkan aday adayı ve Nurdağı İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım görevinden istifa ederek resmi müracaatını tamamlamış oldu.

Uzun bir süredir Ak Partiden Nurdağı Belediye Başkan aday adaylığı konuşulan Nurdağının sevilen simalarından Nurdağı İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım 1 Aralık 2018 tarihinde istifa ederek resmen belediye başkan aday adayı oldu.

İLÇE MİLLİ EĞİTİMDE VEDALAŞMA

Ak parti Nurdağı Belediye Başkan aday adaylığı dolayısıyla Nurdağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden istifa eden Musa Yıldırım, 4 Yıldır birlikte görev yaptığı Şube Müdürleri, Şefler, memurlar, hizmetliler ile yani mesai arkadaşları ile vedalaştı.

Nurdağı ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları ile vedalaşmasında konuşan Ak Parti Nurdağı Belediye Başkan aday adayı Musa Yıldırım, Ben hakkımı hepinize helal ediyorum, sizlerden de helallik istiyorum dedi. Musa Yıldırım’ın İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları ile vedalaşmasında zaman zamanda duygusal anlar yaşandı.

Yıldırım daha sonra herkesle tek tek vedalaşarak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden ayrılırken, mesai arkadaşları ise Yıldırım’ın Belediye Başkanlığı görevini hakkıyla yerine getirebilecek, bilgi, birikim ve tecrübeye sahip olduğunu, dürüst kişiliği ile güzel hizmetler yapacağına inandıklarını söylediler.

DAİRE MÜDÜRLERİ İLE VEDALAŞTI

Nurdağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden istifa ederek Ak parti Nurdağı belediye Başkan aday adayı olan Musa Yıldırım, ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları ile vedalaşmasının ardından hükümet konağındaki daire müdürleri ile de vedalaştı.

Ak parti Nurdağı Belediye Başkan aday adayı olan İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım; Emniyet Müdürü Mahmut Astan, Nüfus Müdürü İbrahim Demirci ,Tapu Müdürü Ahmet Işık, Mal Müdürü Ahmet Çınar, Vakıf Müdürü Hakkı Güler ,Yazı İşleri Müdürü Yunus Bahar ve son olarak İlçe Kaymakamı Lokman DÜZGÜN ile vedalaştı. 4 yıldır görev yaptığını hiç kimseyle bir sıkıntı yaşamadığını belirtti. Helallik diledi.

 

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*