Salı , 7 Aralık 2021
SONDAKİKA

YILDIRIM’DAN STAJERLERE EĞİTİM YÖNETİMİ

Nurdağı İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım 2017-2018 Eğitim öğretim yılında Nurdağına ataması yapılan 35 stajer öğretmene bilgilendirme toplantısı yaptı.

İlçe milli eğitim müdürü Musa Yıldırım Nurdağı ilçesine 2017 yılında atanan 35 Stajyer Öğretmene İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün Görev ve yetkilerini anlattı. Ekmekten sonra en gerekli şeyin eğitim olduğunu belirtti.
Yıldırım, Zeytin Dalı Harekatını katılan ordumuzun Allah yar Ve yardımcısı olsun dedi. Bugün her zamankinden daha çok birbirimize muhtacız, Rabbım birliğimizi beraberliğimizi bozmasın dedi.
Yıldırım, Bakanlığın ve Taşra teşkilatlarının yapısını anlattı. Müdürlükdeki Yapıyı anlattı.Yetki ve sorumluluğu yasadan aldığını belirtti.İl ve İlçe Müdürleri Yönetmeliğine göre işlem taptıklarını belirtti.Mevlana’nın pergel misali gibi bir ayağımız kendi kültürümüze örf Ve geleneklerimize sabit kalmalı, diğer ayağımız İle kimliğimizi yitirmeden dünyaya entegre olmalıyız dedi.Soru- cevaplarla başarılar dileyerek toplantıyı sonuçlandırdı.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*