Salı , 26 Ekim 2021
SONDAKİKA

YILDIRIR YENİDEN ADAYIM DEDİ

Nurdağı Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır yarım kalan projelerini tamamlamak için yeniden Belediye Başkanlığına aday olacağını söyledi.

Nurdağı Kaymakamlığı öncülüğünde yapılan Şubat ayı Muhtarlar ve Güvenlik toplantısında konuşan Nurdağı Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır 2019 yılında yapılacak olan Belediye Başkanlığı seçimlerinde yeniden aday olacağını söyledi.

Aylık Muhtarlar ve Güvenlik toplantısında söz alan Nurdağı Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır, önümüzdeki yerel seçimlerde tekrar aday olacağını açıkladı,

Başkan Mehmet Yıldırır  konuşmasında vermiş olduğu vaadlerin tamamına yüzde 80- 90 ile yerine getirdiğini geri kalan kısmını ise onuncu aya kadar tamamlayacağını gelmesi hayal bile edilemeyen doğalgazın 2018 yılında Nurdağının tamamında yanacağını ve bunun yanında 125 bin nüfusa yetecek kadar yeni su şebekesi ile suları su sorununu çözdüğünü ve altyapının çoğunluğunun tamamlandığını bundan sonra üst yapıya geçerek Nurdağına ismine yakışır bir Nurdağı olarak bu yaz kolları sıvayarak öncelik asfaltlama kilit taşı ve kaldırımlardan başlayacaklarını söyledi”. Mehmet Yıldırır ın seçim öncesi verilen vaatlerin yerine getirilmesi ikinci kez Belediye Başkanlığı adaylığında ise Nurdağının ismine yakışır bir şekilde hizmete doyacağını söylemesi seyirciler tarafından ayakta alkışlandı.

Nurdağı Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır konuşmasının sonunda Biz birinci dönem ilk beş yılı Yer altından başladık Çünkü insanların en son gideceği yerde yeraltı dır dedi. Yeraltında başlamış olduğu hizmetin yer üstüne çıkmasıyla hizmetin kendini göstereceğini ve böylece Kendisi de hizmet akışında rahat nefes olacağını söyledi.

 

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*