Pazar , 17 Ekim 2021
SONDAKİKA

YOĞURT VE SÜT PARALARINI MEHMETÇİĞE BAĞIŞLADILAR

Nurdağı ilçesine bağlı Kartal mahallesinde yaşayan Mahalle halkı kendi arasında topladığı parayı Mehmetçik vakfına bağışladı.

Nurdağı ilçemizin en uzak mesafadeki kırsal mahallesi olan Kartal Mahallesinde yaşayan Vatandaşlar Mahalle muhtarı Eyyüp Aslan öncülüğünde Süt, Yoğurt, Yumurta satarak topladıkları paraları Zeytindalı Operasyonuna katılan Mehmetçiklerimize destek olmak için Mehmetçik Vakfına bağışladılar.

Daha sonra Mahalle Muhtarı Eyüp Aslan ve Mahalleden birkaç kişiden oluşan Heyet Mehmetçik vakfına bağışladıkları paranın dekontu ile birlikte Nurdağı ilçe Kaymakamı Lokman Düzgün’ü ziyaret ederek yardım dekontunu teslim ettiler.
Mahalle Muhtarı ve heyete Türk bayrağı hediye eden Kaymakam Lokman Düzgün, “Türk milleti, her zaman olduğu gibi bugün de Mehmetçiğimizin yanında olduğunu göstermektedir. Bu kapsamda Kartal Mahallemizin sakinlerinin göstermiş olduğu bu onurlu davranıştan dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Kaymakamlık makamında yapılan kabule Nurdağı Kaymakamı Lokman Düzgün’ün yanı sıra Nurdağı İlçe Jandarma komutanı Vahit Sağdıç ve Nurdağı Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Hakkı Güler’de katıldılar.

 

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*