Pazartesi , 6 Aralık 2021
SONDAKİKA

YÜCEL YOLA DEVAM DEDİ

Ak Parti Gaziantep 24. Dönem Milletvekili adayı ve Aile Sosyal Politikalar bakanlığı eski danışmanı Adem Yücel Kamudaki görevinden milletvekili adaylığı için istifa etti.

2011 yılında Ak Parti Gaziantep Milletvekili adayı olan ve kazanma şansı olmamasına rağmen birinci sıra adayı gibi çalışarak partililerin ve milletin gönlünde taht kurmayı başararak gönüllerin vekili olan Adem yücel 2011 yılında yarım kalan yolculuğunu tamamlamak üzere 2018 seçimlerinde yola devam kararı aldı.

Adem Yücel, 27. Dönem Genel seçimlerinde Gaziantep seçim bölgesinden Milletvekili aday adayı olmak üzere kamudaki görevinden istifa etti.

Adem Yücel Kimdir?

1979 doğumlu olup, Yüksek Lisans Eğitimini Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi alanında tamamlayan Yücel, Yere Yönetimler, İşletme bölümlerinden mezunu ve halen Adalet bölümünde devam etmektedir. 2010 yılında Siyaset Akademisini tamamladı. Yaklaşık 7 yıldır Ankara Milletvekili ve Bakan Danışmanlığı görevini yapan Yücel tüm birikim ve tecrübelerini 27. Dönemde ülkemize daha iyi hizmet edebilmek için istifa etti.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*