Salı , 7 Aralık 2021
SONDAKİKA

GELİN VE DAMAT’TAN PANKARTLI MESAJ

Nurdağın’da yaşayan Coşkun ailesinin çocukları Efe ve Nagihan Coşkun’un düğünlerinde düğünün yapılacağı alanı “Silah Sıkılmaması” yönünde pankartlarla donatmaları vatandaşların takdirini kazandı.

Nurdağında dünya evine giren bir çift, düğün alanını magandalara uyarı mesajlarının yer aldığı pankartlarla donattı. Çift, düğünde silah kullanılmamasını istedi.

Nurdağı ilçesinde Efe ve Nagihan Coşkun,  düğün töreni ile dünya evine girdi.  Nurdağı Çok Programlı  Anadolu Lisesi bahçesinde düğün merasimini yapan çift, 2 gece süren eğlencede magandalar tarafından tehlike oluşturulmaması için ilginç bir şekilde ricada bulundu. Davetlilerden düğünde silah kullanılmamasını isteyen çift, okulun bahçesine silah kullanılmaması için afiş ve pankartlar astırdı.
Pankartlarda, “Düğünümüze hoş geldiniz, lütfen silah sıkmayalım. En mutlu günümüzü hüzne çevirmeyelim. Silaha hayır! Düğünümüzde silah sıkmayın” gibi ifadeler yer aldı.
Damat Efe Coşkun, pankart astırma fikrinin babası Hacı Coşkun’un aklına geldiğini belirterek, “Böyle bir konuda öncülük etmiş olduk. İnşallah bundan sonra bütün düğünlerimizde bu uygulamayı yapacağız. Böyle mutlu günler acı bitmemelidir. Herkesi bu konuda duyarlı olmaya çağırıyoruz” dedi.
Davetliler de ilk gördüklerinde şaşırdıkları pankartlar ve düğünde hiç silah kullanılmaması nedeniyle çok memnun olduklarını ifade etti.

MHP Nurdağı Eski ilçe başkanı Olan Hacı Coşkun’un oğlu Efe için yaptığı düğün törenine Gaziantep ve Nurdağı bölgesinin önde gelen siyasetçileri ve işadamları ile çok sayıda davetli katıldı.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*