Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika

15 TEMMUZ’DA DARBE GİRİŞİMİ İLE KARŞI KARŞIYA KALDIK

Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin 15 Temmuz Hain darbe girişiminin yıl dönümü dolayısıyla bir açıklama yaptı. Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin 15 Temmuz Hain darbe girişiminin..

15 TEMMUZ’DA DARBE GİRİŞİMİ İLE KARŞI KARŞIYA KALDIK

Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin 15 Temmuz Hain darbe girişiminin yıl dönümü dolayısıyla bir açıklama yaptı.

Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin 15 Temmuz Hain darbe girişiminin yıl dönümü dolayısıyla yaptığı açıklamasında; 15 Temmuz 2016 gecesi hain terör örgütü FETÖ tarafından demokrasimize ve özgürlüğümüze kast edilerek, ülkemiz bir darbe girişimiyle karşı karşıya kaldı. Ancak vatansever halkımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın çağrısı ve yüreklerindeki cesaret ile meydanlara dökülerek demokrasimize sahip çıktı ve darbe girişimini başarısızlığa uğrattı. Bugün, bu direnişi en kalbi duygularımızla kutluyoruz.

15 Temmuz, bize demokrasinin ne kadar değerli olduğunu hatırlatan bir dönüm noktasıdır. Bugün, birlik ve beraberlik ruhumuzu güçlendirmek, demokrasimizi korumak ve geliştirmek için bir fırsattır. Demokrasiye olan inancımızı pekiştirelim ve özgürlüğümüzü korumak için bir araya gelerek güçlü bir toplum oluşturmaya devam edelim. Unutmayalım ki demokrasi, hepimizin ortak değeridir ve korunması için hepimize görev düşmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi ve demokrasimize karşı yapılan hain kalkışmaya direnerek ülkemizin kaderini değiştiren 15 Temmuz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyor; kahraman gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Dedi.

 

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL