Örnek Resim
Eğitim Genel Güncel Siyaset SonDakika Spor

19 MAYIS COŞKUYLA KUTLANDI

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlikve Spor bayramı Nurdağında yapılan çeşitli etkinliklerle kutlandı. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor bayramı Nurdağında yapılan çeşitli etkinliklerle coşkulu bir şeiklde kutlandı. 19 Mayıs..

19 MAYIS COŞKUYLA KUTLANDI

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlikve Spor bayramı Nurdağında yapılan çeşitli etkinliklerle kutlandı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor bayramı Nurdağında yapılan çeşitli etkinliklerle coşkulu bir şeiklde kutlandı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle  yapılan kutlama etkinlikleri İlçe Gençlik ve spor müdürü  tarafından Atatürk Büstüne çelenk konulması ile başladı.

Nurdağı Hükümet Konağındaki Atatürk Büstüne Çelenk konulmasının ardından,Kutlama etkinlikleri Nurdağı Stadyumunda devam edildi.

Nurdağı Atatürk Stadyumundaki kutlama etkinlikleri, Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Hilmi Moroğlu yaptı.  Moroğlu Konuşmasında; Birlik beraberliğin önemine dikkat çekti, gençliğe hitabe, gençliğin cevabının okunması, tekvando, halter, folklor gösterisi ve koronun ardından Çeşitli branşlarda yapılan etkinliklerde dereceye girenlere hediyelerin verilmesiyle tören sona erdi.

Törene İlçe Kaymakamı Sinan Korkmaz, Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Müdürü, Ak Parti İlçe Başkanı Ramazan Analık, MHP İlçe Başkanı Ahmet Anar,daire amirleri öğrenci ve öğretmenler ve Nurdağlı vatandaşlar katıldılar.

 

aswp

Biyografik bilgiler

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL