Salı , 21 Eylül 2021
SONDAKİKA

HASTALIĞINA ÇARE ARIYOR

Nurdağı İlçesinde tarım işçisi olarak çalışan aile 2015 yılından beri çocuklarını hastane hastane dolaştırarak hastalığına çare arıyorlar.

2015 yılından beri çocuklarını hastane hastane dolaştırarak hastalığına çare arayan ama hastalığına çare bulamayan Nurdağlı Deveci ailesi kendilerine uzatılacak bir yardım eli bekliyor.

Nurdağı ilçesinde Tarım işçisi olarak Günlükle çalışan Kerim Deveci’nin solunum cihazına bağlı olarak hayat mücadelesi veren Oğlu Hüseyin’in tedavi edilmesi için 2015 yılında başlattığı mücadele kapsamında bugüne kadar Gaziantep ve Kahramanmaraş başta olmak üzere çevre il ve ilçelerde çok sayıda hastaneye giderek oğlunun derdine derman arayışı devam ediyor. Aile son bir umut diyerek bu defada çocuklarını Ankara Üniversitesi Cebeci araştırma ve uygulama hastanesine götürdü.

Nurdağlı Deveci ailesi 2015 yılından bu yana çocuklarını hastanelerde dolaştırarak derdine çare ararken, dolaştırdıkları hastanede derdine derman bulamayınca sessiz sessiz ağladıklarını ifade ederek, şimdi kendilerine uzanacak bir yardım eli beklediklerini özellikle Sağlık Bakanlığı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendilerine yardım eli uzatmasını beklediklerini söylediler.

 

 

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*