Örnek Resim
Ekonomi Genel Güncel SonDakika Yaşam

AGIR HASARLI BİNADAN KEPÇE DÜŞTÜ

Nurdağı’nda, depremde ağır hasar alan apartmanın yıkımı için 4’üncü kata çıkarılan iş makinesi yıkım esnasında binanın çökmesi ile devrildi. Olayda iş makinesinin operatörü hafif şekilde yaralandı. Asrın felaketi olarak nitelendirilen..

AGIR HASARLI BİNADAN KEPÇE DÜŞTÜ

Nurdağı’nda, depremde ağır hasar alan apartmanın yıkımı için 4’üncü kata çıkarılan iş makinesi yıkım esnasında binanın çökmesi ile devrildi. Olayda iş makinesinin operatörü hafif şekilde yaralandı.

Asrın felaketi olarak nitelendirilen 6 Şubat’taki Kahramanmaraş depremlerinin vurduğu Gaziantep’in Nurdağı ilçesinde ağır hasar alan ve boşaltılan binaların yıkım çalışmaları devam ediyor. Yavuz Selim Mahallesi’nde bulunan ve depremde ağır hasar alan bir binanın iş makinesi ile birlikte yıkımını gerçekleştiren kepçe operatörü Cemal.D., binanın 3. katına geldiğinde ise tavanın çökmesi sonucu kullandığı iş makinesi ile birlikte bir kat aşağıya düştü. İş makinesi ile birlikte enkaz altında kalan kepçe operatörü hafif şekilde yaralanırken kendi imkanları ile enkazdan çıkmayı başardı.

Devrilen iş makinesinin operatörü Cemal D.(40), kazayı hafif sıyrıklarla atlattı. Kazayı görenlerin ihbarıyla olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Operatör Cemal D.’ye, ambulansta sağlık görevlilerince müdahale edildi. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 

admin

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL