Örnek Resim

AKYILMAZ’DAN ZİYARET

İpekyolu Kalkınma ajansı Genel sekreteri Burhan AkYılmaz Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak’ı makamında ziyaret etti. İpekyolu Kalkınma ajansı Genel sekreteri Burhan AkYılmaz ,Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak ve Belediye Başkan..

AKYILMAZ’DAN ZİYARET

İpekyolu Kalkınma ajansı Genel sekreteri Burhan AkYılmaz Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak’ı makamında ziyaret etti.

İpekyolu Kalkınma ajansı Genel sekreteri Burhan AkYılmaz ,Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak ve Belediye Başkan Yardımcısı Hanifi Başıbüyük’ü  makamında ziyaret etti. Ziyarette bir süre sohbet eden heyet daha sonra Nurdağı Belediyesi ve İpekyolu kalkınma ajansı tarafından birlikte yürütülen çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundular.

İpekyolu Kalkınma ajansı ve Nurdağı Belediyesi bünyesinde Nurdağlı Kadınlar tarafından biber ve salça üretimi yapan fabrikayı ziyaret ederek çalışanlarla sohbet ettiler.

Ziyaretle ilgili bir değerlendirme yapan Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, İpekyolu Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Sayın Burhan Akyılmaz’ı ağırladık. Uyguladığımız projeler ve yürüttüğümüz çalışmalarla ilgili bilgi verdik, yerinde incelemelerde bulunarak, fikir alışverişinde bulunduk.” Dedi.

aswp

Biyografik bilgiler

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL