Örnek Resim

ALLEBEN KARAVAN PARK, 11 AYDA BİN 550 YERLİ VE YABANCI TURİSTİ MİSAFİR ETTİ

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin 11 ay önce Alleben Göleti’nin kıyısında hizmete açtığı karavanpark, bugüne kadar toplamda bin 550 yerli ve yabancı turisti ağırladı. Şehir merkezinden uzak, doğayla iç içe, göl kıyısında..

ALLEBEN KARAVAN PARK, 11 AYDA BİN 550 YERLİ VE YABANCI TURİSTİ MİSAFİR ETTİ

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin 11 ay önce Alleben Göleti’nin kıyısında hizmete açtığı karavanpark, bugüne kadar toplamda bin 550 yerli ve yabancı turisti ağırladı.

Şehir merkezinden uzak, doğayla iç içe, göl kıyısında konaklama fırsatı sunan Alleben Karavan Park, 5 teras ve 35 karavan alanıyla bir yıldan daha kısa bir sürede, tatil severlerin gözde mekanları arasında yerini aldı. Bu kapsamda geçen yıl ağustos ayında hizmete giren karavanpark, 11 ay içerisinde 450 yabancı, bin 100 de yerli turisti misafir etti.

İLKAY MERMİ, DEPREM VERTİGOSUNU KARAVANPARK İLE AŞIYOR!

Gaziantep’te ikamet eden depremzede Mermi çiftçi ise Alleben Karavan Park alanının imkanlar konusunda birçok ihtiyaca cevap verdiğini belirtti.

İlkay Mermi, 6 Şubat’ta merkez üssü Kahramanmaraş depremleri nedeniyle kendisinde deprem vertigosu oluştuğunu belirterek, “Eve çıkınca bende sarsıntı hissi oluşuyor. Depremden çok etkilendik. O yüzden bu tesiste kendimi çok iyi hissediyorum. Burada deprem vertigosu hissi bende oluşmuyor” ifadesini kullandı.

MERMİ: ŞEKER HASTASIYDIM, BURADA ŞEKERİM DENGELENDİ

1 aylık süredir konakladıkları karavanpark alanının sağlık sorunlarına iyi geldiğini anlatan Mermi, “Şeker hastasıyım. Burada kaldığım sürede şekerim dengelendi. Açık hava, doğa ve hareketli bir yaşam, sanırım bana iyi geldi” dedi.

Karavanpark alanı içerisindeki imkanların misafirlere çok iyi hizmet sağladığına dikkati çeken Hilmi Mermi ise “Bulaşık, WC, Çamaşır gibi konularda çok güzel bir düzen oturtulmuş. Alanın güvenliğinden tutun da temizliğine kadar birçok konuda muadillerine göre çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Yaz mevsiminde sinek gibi sıkıntımız yok.  Hemen hemen Türkiye’nin her yerini gezdim. Bu kadar iyi planlanmış bir yer göremedim” diye konuştu.

“GAZİANTEP, KESİNLİKLE ZİYARET EDİLMESİ GEREKEN BİR ŞEHİR”

Birleşik Krallık’tan gelen Hint asıllı Sai Ferrero, Türkiye’deki seyahatine Gaziantep’te devam ettiğini söyleyerek, “Gaziantep uzun süredir seyahat etmek istediğim yerlerden biri olmuştur. Bu karavan park alanında beşinci günümüz, son bir gece daha kalacağız. Yarın da Türkiye’nin bir başka şehrine gideceğiz” dedi.

Gaziantep’te birçok müzeyi ve tarihi kaleyi ziyaret ettiklerini dile getiren Ferrero, sözlerini şöyle son verdi:

“Gaziantep’teki tarihi mekanları gezdik. Kesinlikle ziyaret edilmesi gereken bir şehir. Şehrin insanları çok misafirperver, samimiler ve herkese kucak açıyorlar. Türkiye’ye daha önce pek çok kez gelmiştim. Gaziantep Türkiye’de herkesin görmesi gereken en iyi şehirlerde bir tanesi”

default

 

admin

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL