Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika

“ANNELERİMİZ, BİRLİĞİMİZİN VE DİRLİĞİMİZİN TEMİNATLARIDIR”

MHP Nurdağı İlçe Başkanı Ahmet Anar, Annelerimizin toplumun birliğinin ve dirliğinin teminatı olduğunu söyledi. Hürmetlerin en büyüğünü hak eden annelerin ömürlerini ailelerine vakfettiğinin altını çizen MHP Nurdağı İlçe Başkanı Ahmet..

“ANNELERİMİZ, BİRLİĞİMİZİN VE DİRLİĞİMİZİN TEMİNATLARIDIR”

MHP Nurdağı İlçe Başkanı Ahmet Anar, Annelerimizin toplumun birliğinin ve dirliğinin teminatı olduğunu söyledi.

Hürmetlerin en büyüğünü hak eden annelerin ömürlerini ailelerine vakfettiğinin altını çizen MHP Nurdağı İlçe Başkanı Ahmet Anar, “Sevgisi, şefkatiyle bizleri kuşatan, hayatını evlatlarına adayan annelerimizin hakkını ödeyemeyiz. Tüm annelerimizin bu özel gününü canı gönülden kutluyorum” dedi.

MHP Nurdağı İlçe Başkanı Ahmet Anar, “Dünyanın en yüce görevini yerine getiren annelerimiz şefkatin, sabrın, sevginin ve merhametin sembolüdürler. Bizim inanç anlayışımıza göre, annelik dünyanın en yüce, en kutsal vazifelerinden biri, anneler ise iyiliği en çok hak eden varlıklardır. Sevgili Peygamberimiz, ‘Cennet, annelerin ayakların altındadır’ diyerek, anneliğin ne kadar kutsal ne kadar mübarek olduğunu ifade etmiştir.  Onlara sevgimizi eksik etmemeli ve saygı göstermeliyiz. Bizleri dünyaya getiren, büyüten ve hiçbir zaman gölgesini üzerimizden eksik etmeyen annelerimiz başımızın tacıdır. Annelerimiz, bizleri canından, ruhundan, özünden bir parça olarak görüp, tüm hayatlarını bizim hayatımızın daha iyi olması için harcayan nadide çiçeklerdir. Onlar ailemizin birliğimizin dirliğimizin teminatlarıdır. Hayatımızın her aşamasında desteklerine ihtiyaç duyduğumuz, yanlarında her zaman huzur bulduğumuz annelerimizin bizlere aşıladığı değerleri çocuklarımıza aktarabilmeliyiz. Annelerimize olan vefa borcumuzu hiçbir zaman ödeyemeyiz. Ancak onlara hayırlı evlatlar olmak, vatana ve millete faydalı bireyler haline gelerek başarılara imza atmak bizlere düşen en önemli görevdir. Bu duygu ve düşüncelerle başta şehit ve gazi anneleri olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum” dedi.

aswp

Biyografik bilgiler

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL