Örnek Resim

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR’DEN DEPREM DESTEĞİ

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Nurdağı ve İslahiye’de üç noktada vatandaşlara sıcak yemek dağıtımı yaparak, bölge halkının ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi, Nurdağı ve İslahiye’de üç noktada vatandaşlara sıcak yemek dağıtımı yaparak, bölge..

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR’DEN DEPREM DESTEĞİ

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Nurdağı ve İslahiye’de üç noktada vatandaşlara sıcak yemek dağıtımı yaparak, bölge halkının ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Nurdağı ve İslahiye’de üç noktada vatandaşlara sıcak yemek dağıtımı yaparak, bölge halkının ihtiyaçlarını karşılıyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kahramanmaraşlı merkezli 6 Şubat depremlerinin ardından bölgede başlattığı çalışmaları sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi, Nurdağı ve İslahiye’de vatandaşlara sıcak yemek dağıtıyor. Büyükşehir ekipleri ayrıca kepçe, vinç ve su arasözleri ile bölgenin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalara devam ediyor.. Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı teknik ekipler ise konteyner kentlerde vatandaşların ihtiyaçlarını karşılıyor, sorunlarının çözümüne yardımcı oluyor.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, sık sık deprem bölgesine giderek depremzedeler ile bir araya geliyor. Başkan Böcek, Antalya Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin deprem bölgesinde çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek, “İlk günden itibaren Büyükşehir ekiplerimiz yoğun bir çalışma gerçekleştiriyor. Bölge halkının her zaman yanındayız. Ekiplerimiz burada çalışmalarına devam edecek. Depremin yaralarını birlikte sarmaya devam edeceğiz” dedi.

admin

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL