Örnek Resim
Eğitim Genel Güncel SonDakika Yaşam

AYDIN ÜNİVERSİTESİ KAMPÜSÜ AÇILDI  

İstanbul Aydın Üniversitesi tarafından 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremlerden en çok etkilenen Nurdağ’ında bir kampüs kuruldu.  İstanbul Aydın Üniversitesi, 6 Şubat depreminden en çok etkilenen ilçelerimizden..

AYDIN ÜNİVERSİTESİ KAMPÜSÜ AÇILDI  

İstanbul Aydın Üniversitesi tarafından 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremlerden en çok etkilenen Nurdağ’ında bir kampüs kuruldu. 

İstanbul Aydın Üniversitesi, 6 Şubat depreminden en çok etkilenen ilçelerimizden Nurdağı’nda, depremzedelere destek amacı ile bir çok bölümün yer aldığı mini bir kampüs kurdu.

İstanbul Aydın Üniversitesi tarafından kurulan Kampüs Gaziantep Valisi Kemal Çeber, İstanbul Aydın Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Doç. Dr. Mustafa Aydın, Nurdağı Kaymakamı İsmail Alsancak ve protokol’ün katılımı ile  kampüsün açılışını gerçekleştirildi.

Gaziantep Valisi Kemal Çeber açılışta yaptığı konuşmada; Afetin ilk gününden bu yana her türlü desteği veren Aydın Üniversitesi ve tüm hayırseverlerimize teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL