Örnek Resim
Eğitim Genel Güncel Siyaset SonDakika

BAKAN TEKİN NURDAĞINI ZİYARET ETTİ

Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, ilk il dışı programında deprem bölgesi illerinden Gaziantep’te okul ziyaretlerinde bulunarak öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi. Ardından Nurdağı’na ziyaret gerçekleştirdi. Milli Eğitim Bakanı Yusuf..

BAKAN TEKİN NURDAĞINI ZİYARET ETTİ

Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, ilk il dışı programında deprem bölgesi illerinden Gaziantep’te okul ziyaretlerinde bulunarak öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi. Ardından Nurdağı’na ziyaret gerçekleştirdi.

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin Kahramanmaraş Depremlerinde yıkıcı etkinin yoğun olarak hissedildiği bölgelerden olan Nurdağı ilçesini ziyaret ederek öğrencilerle buluştu. Nurdağı Feyzullah Yıldırır Anadolu lisesini ziyaret etti.

Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, programı kapsamında daha sonra Nurdağı Feyzullah Yıldırır Anadolu Lisesini ziyaret etti. Ziyarette öğretmenlerle sohbet eden Tekin; eğitimcilerin görüş, öneri ve taleplerini aldı.

Sınıfları gezerek sohbet eden Bakan Tekin, öğrencilerle okul bahçesinde” şut ve gol” oyunu oynadı. Tekin, Bakanlıkta misafir etmek üzere okulun öğretmen ve öğrencilerini Ankara’ya davet etti.

Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, programı kapsamında daha sonra İslahiye Konteyner Kent’te kalan aileleri ve okulları  ziyaret etmek üzere İslahiye’ye hareket etti.

Millî Eğitim Bakanı  Yusuf Tekin’e Nurdağı ziyaretinde Gaziantep Vali Vekili Muhammet Önder, Nurdağı Kaymakamı Sinan Korkmaz,  Belediye Başkan vekili  Yakup Bahar, Nurdağı Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım eşlik ettiler.

 

admin

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL