Örnek Resim
Genel Güncel Magazin Siyaset SonDakika

BAKBAK NURDAĞINI ZİYARET ETTİ

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak Nurdağı’nı ziyaret ederek bir dizi temaslarda bulundu. Ak Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak için geldiği Nurdağında ilk olarak..

BAKBAK NURDAĞINI ZİYARET ETTİ

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak Nurdağı’nı ziyaret ederek bir dizi temaslarda bulundu.

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak için geldiği Nurdağında ilk olarak Nurdağı belediyesini ziyaret etti.

BELEDİYE’YE ZİYARET

Bir dizi ziyaret ve Temaslarda bulunmak üzere ilçemize gelen Ak Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak Nurdağı Belediyesini ziyaret etti.

Burada Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, Başkan Yardımcısı Hanifi Başıbüyük, belediye Meclis üyeleri ve Belediye çalışanları tarafından karşılandı.

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, Vekil Bakbak’a  Nurdağı Belediyesi olarak yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

AK PARTİ TEŞKILATINA ZİYARET

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, belediye ziyaretinin ardından Belediye Başkanı Ökkeş Kavak ve beraberindekiler ile birlikte Ak Parti Nurdağı İlçe teşkılatını ziyaret ettiler.

Burda Parti Yönetimi ile kısa bir toplantı yapıldı. Parti yönetim kademeleri çalışmaları hakkında bilgi verdi.

KADINLARA ZİYARET

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, NurdağI belediye Başkanı Ökkeş Kavak ve beraberindekiler daha sonra Kurudere mahallesindeki kadınlar ile buluştu.

Kurudere mahallesinde yaşayan kadınlarla buluşmada kadınların sorun ve talepleri dinlendi.

TAZİYE ZİYARETLERİ

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, NurdağI belediye Başkanı Ökkeş Kavak, parti yönetimi ve beraberindekiler ile birlikte geçtiğimiz günlerde Tır’ın çarpması sonucunda hayatını kaybeden İsmail Basıç’ın ailesine taziye ziyaretinde bulundular.

Nurdağı Merkez Fatih Mahallesinde oturan Basıç ailesine sabır ve başsağlığı dileklerini ilettiler.

Ardından Nurdağı Belediyesi personellerinden Osman Çam’ın vefat eden babası Şaban Çam’ın evini ziyaret ederek ailesine taziye dileklerini ilettiler.

 

admin

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL