Örnek Resim

BAKIRCAN TAZİYE EVİ YAPILIYOR

Nurdağı Belediyesi tarafından ilçeye bağlı kırsal Mahallelerden Bakırcan Mahallesinde taziye evi yapım çalışmaları devam ediyor. Nurdağı ilçesine bağlı Kırsal mahallelerden Bakırcan Mahallesinde Nurdağı Belediyesi tarafından taziye evi yapımına devam ediyor…

BAKIRCAN TAZİYE EVİ YAPILIYOR

Nurdağı Belediyesi tarafından ilçeye bağlı kırsal Mahallelerden Bakırcan Mahallesinde taziye evi yapım çalışmaları devam ediyor.

Nurdağı ilçesine bağlı Kırsal mahallelerden Bakırcan Mahallesinde Nurdağı Belediyesi tarafından taziye evi yapımına devam ediyor.

Nurdağı Belediye Başkan Yardımcısı Hanifi Başıbüyük konu ile ilgil yaptığı açıklamada; Nurdağı Belediye Başkanımız Sayın Ökkeş Kavak bey göreve geldiği ilk gün, ilçenin genelinde her yere eşit hizmet sunacaklarını ifade etmişlerdi. Aynı anlayış ve heyacanla çalışarak İlçe Merkezimizin yanında kırsal mahallelerimize de ilçe merkezinde ne varsa aynı hizmeti götürüyor. Bu kapsamda kırsal mahallelerimizden Bakırcan Mahallemizde Belediyemiz tarafından taziye evi inşaat çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. En kısa süre içerisinde yapımı tamamlanacak olan taziye evimizin İlçemize ve mahallemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum dedi.

aswp

Biyografik bilgiler

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL