Örnek Resim
Genel Güncel Sağlık Siyaset SonDakika

BAŞKAN KAVAK HEMŞİRELERİ UNUTMADI

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, ilçede görev yapan hemrişelerin hemşireler gününü kutlayarak onlar için bir etkinlik düzenledi. Nurdağı Belediyesi tarafından 12-18 Mayıs Hemşireler haftası dolayısıyla bir etkinlik düzenlendi. Nurdağı Belediyesi..

BAŞKAN KAVAK HEMŞİRELERİ UNUTMADI

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, ilçede görev yapan hemrişelerin hemşireler gününü kutlayarak onlar için bir etkinlik düzenledi.

Nurdağı Belediyesi tarafından 12-18 Mayıs Hemşireler haftası dolayısıyla bir etkinlik düzenlendi. Nurdağı Belediyesi Sosyal Tesislerinde düzenlenen etkinliğe Nurdağı Kaymakamı Sinan Korkmaz, Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, Başkan Yardımcısı Hanifi Başıbüyük, Nurdağında görev yapan Hemşireler ve aileleri hep birlikte katıldılar.

Nurdağında görev yapan Hemşireler ve aileleri ile bir araya gelen Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, Kaymakamımız Sayın Sinan Korkmaz ile birlikte Hemşireler Günü dolayıasıyla Belediyemiz tarafından düzenlediğimiz organizasyonda, ilçemizde görev yapan sağlık çalışanlarımızla ve aileleriyle bir araya geldik.

Milletimizin sağlığı için emek harcayan hemşirelerimizin Hemşireler Günü’nü kutluyorum.” Dedi.

aswp

Biyografik bilgiler

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL