Örnek Resim
Eğitim Genel Güncel Siyaset SonDakika

BAŞKAN KAVAK’TAN ÖĞRETMENLERE JEST

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak 24 Kasım öğretmenler günü dolayısıyla ilçede görev yapan öğretmenler onuruna bir yemek verdi. Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak 24 Kasım öğretmenler günü dolayısıyla ilçede görev..

BAŞKAN KAVAK’TAN ÖĞRETMENLERE JEST

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak 24 Kasım öğretmenler günü dolayısıyla ilçede görev yapan öğretmenler onuruna bir yemek verdi.

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak 24 Kasım öğretmenler günü dolayısıyla ilçede görev yapan öğretmenler onuruna bir yemek verdi.

Nurdağı’nda 24 Kasım öğretmenler günü kutlamaları etkinlikleri kapsamında, Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, İlçede görev yapan öğretmenler ve aileler onuruna bir yemek verdi.

Her zaman eğitimin ve eğitimcilerin en büyük destekçisi olan ve Nurdağı’nda Eğitim kalitesinin yükseltilmesi yönünde bir çok çalışmaya imza atan Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak 24 Kasım Öğretmenler gününde ilçede görev yapan öğretmenleri unutmayarak öğretmenler ve aileleri onuruna bir yemek verdi.

Yemekte öğretmenler ile buluşan Başkan Kavak, Öğretmenlerin toplum hayatında oldukça önemli bir yere sahip olduğunu ifade ederek, Öğretmenlerin toplumun geleceğini inşa eden kişiler olarak yarınlarımızın mimarıdır” dedi.

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak , Yüreği vatan aşkı ile çarpan geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın hayatlarını şekillendiren, toplumumuzu inşa eden birer mimar olan öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum. Ülkemizin kalkınmasına emek veren bu yolda bir lokomotif görevi üstlenen ülkemizin her köşesinde yorulmadan gocunmadan göğüslerini gere gere her koşulda görevlerini yerine getiren bu uğurda canından cananından vazgeçen başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere hepsini saygı ve minnetle yâd ediyorum. Başta şehadete ulaşmış ve ebediyete irtihal etmiş öğretmenlerimizi rahmetle anıyor, geleceğimizin mimarı tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum dedi.

Nurdağı Belediyesi tarafından öğretmenler onuruna verilen yemek hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL