Örnek Resim
Genel Güncel Magazin Siyaset SonDakika Yaşam

BAŞKAN KAVAK’TAN ŞATIRHÖYÜK ZİYARETİ

Her Hafta Cuma günü Nurdağında Farklı bir mahalle’yi ziyaret ederek, Cuma Namazını orada Eda eden Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak ve beraberindekiler bu Cuma Şatırhöyük mahallesini ziyaret ettiler. Nurdağı Belediye..

BAŞKAN KAVAK’TAN ŞATIRHÖYÜK ZİYARETİ

Her Hafta Cuma günü Nurdağında Farklı bir mahalle’yi ziyaret ederek, Cuma Namazını orada Eda eden Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak ve beraberindekiler bu Cuma Şatırhöyük mahallesini ziyaret ettiler.

Nurdağı Belediye Başkanlığı görevine geldiği günden buyana Nurdağında olduğu dönemlerde her hafta ilçeye bağlı farklı bir mahalleyi ziyaret ederek, Cuma namazınıo mahallede eda eden sonrasında ise Cami Cemaati ve Mahalle halkı ile buluşan Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak’ın bu Cuma ki durağı ilçemizin en büyük mahallelerinden birisi olan Şatırhöyük mahallesiydi.

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, Belediye Başkan Yardımcısı Hanifi Başıbüyük, Ak parti İlçe Başkanı Ramazan Analık ve Bazı Belediye Meclis üyeleri ile birlikte bu Cuma Şatırhöyük mahallesinde Cuma namazını kıldılar.

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, Her hafta farklı bir bölgede Cuma namazını kılarak Cuma sonrasında cami cemaati ile biraraya gelip, halkın ve bölgenin sorun, ihtiyaç ve taleplerini dinleyen Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak ve beraberindekiler bu Cuma İlçemizin en büyük mahallelerinden birisi olan Şatırhöyük mahallesindeydiler.

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, beraberindekiler ile birlikte yaptığı Cuma ziyaretinde  Satırhöyük  mahallesine yapmayı düşündükleri hizmetler hakkında da vatandaşların fikirlerini aldı.

Şatırhöyük  Mahallesi ziyareti ile ilgili bir değerlendirme yapan Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, İlçe Başkanımız Ramazan Analık ve Belediye Meclis üyelerimizle birlikte Şatırhöyük mahallesi Camii’nde Cuma Namazı sonrası kıymetli hemşehrilerimiz ile bir araya gelerek, sıkıntılarını ve taleplerini dinledik.

Hemşehrilerimizle birlikte Mahallemize yapacağımız hizmetler hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Rabbim birliğimizi, dirliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin. Mahalle muhtarımıza ve Mahalle halkımıza göstermiş oldukları sıcak ve samimi ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz dedi.

 

 

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL