Salı , 21 Eylül 2021
SONDAKİKA

BAŞPINAR’A HİZMETE TALİBİM

Nurdağı Halkının yakından tanıdığı ve sevdiği işletmeci Hidayet Aktaş yapılacak olan seçimlerde Başpınar Mahallesine hizmete talip olduğunu söyledi.

Yıllardır Nurdağında Esnaflık yapan ve bir dönem aktif siyasetle ilgilenen işletmeci Hidayet Aktaş yapılacak olan seçimlerde Başpınar Mahallesine hizmet etmek için muhtar adayı olacağını açıkladı.

Mahalle sakinleri ile görüşen ve halkın destek ve dualarını aldıktan sonra yola çıkan Aktaş, biz halkımızın ve mahallemizin sorunlarını da bu sorunların çözüm yollarını da çok iyi biliyoruz. Bundan dolayı Başpınar mahallesi halkına hizmet etmek, yıllardır biriken sorunları çözümlemek için halkımızın ilgi, destek ve duaları ile yola çıktık. Allah bizi utandırmasın şeklinde konuştu.

Başpınar mahallesinin Nurdağının en eski ve güzel yerleşim alanlarından birisi olduğunu ancak yönetim eksikliği dolayısıyla hak ettiği hizmetleri alamadığını söyleyen Muhtar adayı Hidayet Aktaş inşallah biz halkımızın desteği ile göreve geldiğimizde tüm sorunları tek tek çözüme kavuşturacağız dedi.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*