Örnek Resim

BAYRAMDA ELLER DOSTLUK İÇİN UZATILDI

Nurdağında Protokol’ün bayramlaşması coşkulu ve kalabalık bir katılım ile gerçekleşirken eller dostluk için uzatıldı. Nurdağı Belediye Başkanlığı ve Nurdağı Kaymakamlığının ilçe protokolü ve halk ile bayramlaşmasına coşkulu ve yoğun bir..

BAYRAMDA ELLER DOSTLUK İÇİN UZATILDI

Nurdağında Protokol’ün bayramlaşması coşkulu ve kalabalık bir katılım ile gerçekleşirken eller dostluk için uzatıldı.

Nurdağı Belediye Başkanlığı ve Nurdağı Kaymakamlığının ilçe protokolü ve halk ile bayramlaşmasına coşkulu ve yoğun bir katılım olurken eller dostlukiçin uzatıldı.

Nurdağı Belediye Başkanlığı ve Nurdağı Kaymakamlığının ilçe protokolü ve ilçe halkı ile Bayramlaşması Nurdağı Millet bahçesinde yapıldı.

Millet bahçesinde yapılan Bayramlaşma törenine Nurdağı Kaymakamı Sinan  Korkmaz, Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, BaşkanYardımcısı Hanifi Başıbüyük,Nurdağı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet kooperatifi Başkanı Mehmet Şentürk,  Nurdağı Ziraat odası Başkanı Kemal Belpınar, Ak Parti Nurdağı İlçe Başkanı Ramazan Analık, MHP Nurdağı İlçe Başkanı Ahmet Anar, İlçe Emniyet Müdür vekili, İlçe Jandarma Komutanı, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Hakkı Güler, Belediye Meclis üyeleri, Muhtarlar Dernek Başkanı Ali Göğebakan, Mahalle ve köy muhtarları ile daire müdürlerive Nurdağı halkı katıldı.

Kaymakam Korkmaz ve Başkan Kavak, Bayramlaşma törenine katılanlar ile tek tek bayramlaşırken, Halkın bayramını kutladılar.

Pandemi sonrasındaki İlk bayramlaşma törenine Nurdağı Halkı oldukça yoğun bir ilgi gösterdi.

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzun en sıcak şekilde hissedeceğimiz nice bayramlarımız olsun. Dedi.

aswp

Biyografik bilgiler

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL