Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika

BBP İL TEŞKİLATINDAN HASAN DİLEK’E TAM DESTEK      

Gaziantep Büyük Birlik Partisi Nurdağı Belediye Başkan Adayı Hasan Dilek’e, Gaziantep Büyük Birlik Partisi’nden tam destek. Gaziantep Büyük Birlik Partisi Nurdağı Belediye Başkan Adayı Hasan Dilek’e, Sakçagözü mahallesinde bulunan konteynerlerde..

BBP İL TEŞKİLATINDAN HASAN DİLEK’E TAM DESTEK      

Gaziantep Büyük Birlik Partisi Nurdağı Belediye Başkan Adayı Hasan Dilek’e, Gaziantep Büyük Birlik Partisi’nden tam destek.

Gaziantep Büyük Birlik Partisi Nurdağı Belediye Başkan Adayı Hasan Dilek’e, Sakçagözü mahallesinde bulunan konteynerlerde kalan ailesinin araçlarına yönelik tehdit dolu notların bırakıldığı bildirildi. Gece saatlerinde gerçekleşen olayda, araçların tekerlerinin kesildiği ve çamurluklarına tehdit içerikli mesajların bırakıldığı belirtildi. Söz konusu tehditlerin ardından Gaziantep Büyük Birlik Partisi il Başkanı Orhan Kızılaslan, acil önlem alınması için Emniyet Müdürlüğü, Jandarma ve Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundu. Olay yerine intikal eden jandarma ekipleri ve olay yeri inceleme timi, teknik çalışmaları topladı ve araştırmanın hızlandırılması için ek ilave ekip görevlendirildi. Büyük Birlik Partisi ilçe başkanları, Alperen Ocakları başkanı ve diğer parti yöneticileri, olayın yaşandığı Sakçagözü Beydilli mahallesine gelerek destek mesajları verdi. Ardından uzun konvoylar eşliğinde Nurdağı merkez konteyner yerleşim merkezi ziyaret edildi ve Hasan Dilek’e tam destek verdikleri belirtildi. Gaziantep il teşkilatının Alperen Ocakları Başkanı ve ilçe başkanları, Şehitkamil, Şahinbey, Nizip, İslahiye, Karkamış, Yavuzeli ve Oğuzeli ilçelerinin başkanları olarak bir araya gelerek, Hasan Dilek’in her daim yanında olduklarını dile getirdi. Parti yetkilileri, tehdit ve şantajın sorumlularının adalete teslim edilip cezalandırılması için gerekli önlemlerin alınmasını talep etti.

admin

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL